Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Všechny

Matador FU 1

Rozměry
Šířka
295
Profil
80
Průměr
R22.5
152/148J
M+S, TL, Náprava:S

Nákladní pneumatika pro řízenou nápravu Matador FU 1 je vhodná do městského provozu. Při náročném městském provozu pneumatika spolehlivě odolává různým druhům mechanického poškození. Hlavní využití v městské dopravě na...
Více informací

-16%
FU 1

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-16%

Nákladní pneumatika pro řízenou nápravu Matador FU 1 je vhodná do městského provozu. Při náročném městském provozu pneumatika spolehlivě odolává různým druhům mechanického poškození. Hlavní využití v městské dopravě na autobusech a komunálních vozidlech. Alternativně ji lze použít na celé vozidlo, a nebo kombinovat se záběrovým dezénem. Pneumatika Matador FU1 pro nákladní vozy se vyznačuje vysokou životností díky zesílené bočnici.

Matador vyrábí kvalitní pneumatiky za přijatelnou cenu. Vyrábí pneu pro osobní a užitková, sportovní, offroad, lehké nákladní i nákladní automobily. Matador je značka skupiny CONTINENTAL.

Všestranný profesionál. S pneumatikami Matador, vyvinutými skutečnými odborníky, jste připraveni na jakoukoliv misi. Mnoho let zkušeností Matadoru ve vývoji pneumatik se promítá do dynamických, moderních a hospodárných produktů. S Matadorem jste připraveni na jakoukoliv výzvu. Značka Matador představuje následující klíčové hodnoty: Dynamika: Moderní značka plná energie, velmi aktivní s velkými ambicemi. Zkušenosti: Více než 110 let zkušeností v odvětví výroby pneumatik. Produkty: Široký sortiment pokrývá všechny segmenty a všechny povětrnostní podmínky. Značka Matador představuje dlouhou tradici, široké portfolio a spolehlivý výkon.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru