Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Vodící (řízená)

Mitas CT 01

Rozměry
Šířka
6.7
Profil
-
Průměr
R13
94L
TT 6PR Multicar

Pneu Mitas CT-01 je kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Nákladní pneumatika Mitas CT-01 na Multikáru. Letní pneumatika značky MITAS, dezén: CT01 transportní vozíky. Díky vyššímu vyplnění a jemnému pásovému dezénu...
Více informací

CT 01

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneu Mitas CT-01 je kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Nákladní pneumatika Mitas CT-01 na Multikáru. Letní pneumatika značky MITAS, dezén: CT01 transportní vozíky. Díky vyššímu vyplnění a jemnému pásovému dezénu má pneumatika Mitas CT-01 dobrou stabilitu a tichý provoz a to především na hladkých površích. Mitas CT-01 je diagonální pneumatika s letním pásovým dezénem určeným pro provoz na vozidlech typu Multicar. Dobré jízdné vlastnosti a nízká hlučnost. Dezén pneumatiky Mitas CT-01 pro vozidla Multicar M25, Barkas, je vhodný především pro letní provoz na zpevněných komunikacích. Diagonální pneumatiky pro náročné stavební práce.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru