Vážení zákazníci, v pátek 17.9. budeme expedovat Vaše objednávky pouze do 11:30. Také telefonické objednávky a prodejna v Opavě bude v provozu pouze do tohoto času. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Záběrová (poháněná)

Mitas CT 06 SATIM

Rozměry
Šířka
7.5
Profil
-
Průměr
R16
TT 10PR

Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost. Univerzální celoroční dezén pneumatiky Mitas CT 06 SATIM je používaný na hnacích nápravách pro náročné stavební práce. Diagonální pneumatiky pro náročné stavební práce. Dezén...
Více informací

CT 06 SATIM

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost. Univerzální celoroční dezén pneumatiky Mitas CT 06 SATIM je používaný na hnacích nápravách pro náročné stavební práce. Diagonální pneumatiky pro náročné stavební práce. Dezén pneumatiky Mitas CT-06 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi, který je určený pro kombinovaný provoz. Pneumatika Mitas CT-06 díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu má pneumatika Mitas CT-06 dobrou stabilitu a tichý provoz, a to především na hladkých površích a dobrý zaběr na nezpevněném terénu. Pneu Mitas CT-06 je kvalitní pneumatika za dobrou cenu.. Vhodné pneu především pro nakladače a dampry, pracující v těžkých provozních podmínkách. Dezén pneumatiky Mitas CT 06 SATIM s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru