Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Vodící (řízená)

Mitas NB 60

Rozměry
Šířka
6.5
Profil
-
Průměr
R20
TT 10PR

Nákladní diagonální pneumatika Mitas NB60 má letní pásový dezén vhodný pro běžný provoz na silnicích. Výborné vedení a řiditelnost vozidla a nízká provozní hlučnost. Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost....
Více informací

NB 60

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Nákladní diagonální pneumatika Mitas NB60 má letní pásový dezén vhodný pro běžný provoz na silnicích. Výborné vedení a řiditelnost vozidla a nízká provozní hlučnost. Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost. Pneumatika pneumatika Mitas NB60 má dezén určený pro všechny druhy náprav, ale zejména na řídící nápravy. Dezén pneumatiky Mitas NB60 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi, který je určený pro kombinovaný provoz. Pneumatika Mitas NB60 díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu má pneumatika Mitas NB60 dobrou stabilitu a tichý provoz, a to především na hladkých površích a dobrý zaběr na nezpevněném terénu. Pneu Mitas NB60 je kvalitní pneumatika za dobrou cenu. Léty prověřený dezén od společnosti Mitas.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru