Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas AC30

Rozměry
Šířka
28
Profil
9
Průměr
R15
TT 6PR Traktor

Větší počet žeber pneumatiky a samočistící mezery mezi nimi zajišťují extrémní samočištění pneumatiky Mitas AC30. Výrazná hloubka dezénu pneumatiky Mitas AC30 spolu s širokou kontaktní plochou poskytuje skvělý záběr a...
Více informací

-25%
AC30

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-25%

Větší počet žeber pneumatiky a samočistící mezery mezi nimi zajišťují extrémní samočištění pneumatiky Mitas AC30. Výrazná hloubka dezénu pneumatiky Mitas AC30 spolu s širokou kontaktní plochou poskytuje skvělý záběr a současně zaručuje vysokou životnost pneumatiky. Pneumatiky Mitas AC30 s vyváženými charakteristikami pro široké možnosti využití jak na poli, tak na silnici.. Robustní dezén pneumatiky Mitas AC30 pro vozidla používaná na staveništích. Silný záběr díky zahnutým žebrům se širokými mezerami. Šetrnější k podloží díky větší šířce pneumatiky Mitas AC30 a nižšímu hustícímu tlaku. Dezén pneumatiky Mitas AC30 s vyšším počtem žeber zajišťuje vysoký komfort jízdy a klidnější chod. Pneumatika na zemědělská vozidla a pro malé polní-hospodářské stroje, malé traktory. Výrazně pružná bočnice pneumatiky Mitas AC30 nabízí rovněž výhody díky vysoké absorpci vibrací vyvolaných nerovnostmi.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru