Vážení zákazníci, v pátek 17.9. budeme expedovat Vaše objednávky pouze do 11:30. Také telefonické objednávky a prodejna v Opavě bude v provozu pouze do tohoto času. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • bantam - ruční vozík

Mitas B5

Rozměry
Šířka
16
Průměr
-4
TT, 4PR

Kvalitní pneumatika Mitas B5 určená pro přívěsné vozíky. Vysoká kvalita pneu Mitas a tradice mu dávají status nejprodávanější značky v ČR pro traktorové a částečně nákladní pneu. Klasický dezén pneumatiky...
Více informací

B5

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Kvalitní pneumatika Mitas B5 určená pro přívěsné vozíky. Vysoká kvalita pneu Mitas a tradice mu dávají status nejprodávanější značky v ČR pro traktorové a částečně nákladní pneu. Klasický dezén pneumatiky Mitas vhodný i pro ruční manipulační vozíky. Pneumatika Mitas B5 pro zemědělské aplikace se žebrovaným dezénem pro široké použití. Dobré jízdní vlastnosti a nízká hlučnost. Pneumatika Mitas B5 pro ruční vozíky a lehká zemědělská zařízení. Pneu Mitas B5, tyto pneumatiky jsou určeny pro normální zemědělské použití, ne pro nepřetržitý silniční provoz.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru