Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • MPT/EM

Mitas CR-01 (radiální)

Rozměry
Šířka
525
Profil
80
Průměr
R25
176F
TL

Radiální pneumatika na zemědělská vozidla Mitas CR-01. Mitas-Link, unikátní systém propojení dezénových bloků zaručuje dlouhou životnost pneu. Vysoce produktivní pneumatiky MITAS CR01 speciálně vyvinuté pro mobilní jeřáby. Nejhlubší dezén ve...
Více informací

-30%
CR-01 (radiální)

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Radiální pneumatika na zemědělská vozidla Mitas CR-01. Mitas-Link, unikátní systém propojení dezénových bloků zaručuje dlouhou životnost pneu. Vysoce produktivní pneumatiky MITAS CR01 speciálně vyvinuté pro mobilní jeřáby. Nejhlubší dezén ve své kategorii. Vysoký výkon díky maximální provozní rychlosti až 85 km/h. Celoocelová radiální pneumatika s nesměrovým dezénem Mitas CR-01 redukuje hluk pneumatiky při přesunech po silnici. Zároveň zajišťuje ekonomiku provozu, a to snížením spotřeby pohonných hmot. Vysoká odolnost proti průrazu. Nižší spotřeba paliva díky celoocelové konstrukci, která snižuje valivý odpor.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru