Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas EM 01

Rozměry
Šířka
405
Profil
70
Průměr
R20
143B
TL MPT/EM

Dezén pneumatiky Mitas EM-01 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi. EM radiální řada – pneumatiky pro lehčí stavební stroje. Pneumatika Mitas EM-01 díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a...
Více informací

-28%
EM 01

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-28%

Dezén pneumatiky Mitas EM-01 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi. EM radiální řada – pneumatiky pro lehčí stavební stroje. Pneumatika Mitas EM-01 díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu má pneumatika Mitas EM-01 dobrou stabilitu a tichý provoz, a to především na hladkých površích a dobrý záběr na nezpevněném terénu. Nesměrový dezén pneu Mitas EM-01 pro univerzální použití. Dezén pneumatiky Mitas EM-01 je vhodný především pro nakladače, teleskopické nakladače, rýpadlové nakladače, dampry a podobné stroje pro lehčí stavební práce. Celoocelová radiální konstrukce pneumatiky.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru