Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas EM 02

Rozměry
Šířka
335
Profil
80
Průměr
R18
132G
TL MPT/EM

Dezén pneumatiky Mitas EM-02 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi. Dezén pneumatiky EM-02 je vhodný i pro aplikace v zemědělství. Pneumatika určená zejména pro nakladače, teleskopické manipulátory a další lehčí stavební techniku....
Více informací

-30%
EM 02

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Dezén pneumatiky Mitas EM-02 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi. Dezén pneumatiky EM-02 je vhodný i pro aplikace v zemědělství. Pneumatika určená zejména pro nakladače, teleskopické manipulátory a další lehčí stavební techniku. Nesměrový dezén pneu Mitas EM-02 pro univerzální použití. Pneumatika Mitas EM-02 díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu má pneumatika Mitas EM-02 dobrou stabilitu a tichý provoz, a to především na hladkých površích a dobrý záběr na nezpevněném terénu. Pneu je vysoce odolná proti poškození. Pneu EM-02 má dezén s výbornými záběrovými vlastnostmi a vysoce účinným samočištěním. EM radiální řada – pneumatiky pro lehčí stavební stroje.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru