Pozor! Omezené možnosti plateb u přepravců a uzavření prodejny vzhledem k novému nařízení vlády.Více informací v kontaktech zde.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas EMR-01

Rozměry
Šířka
20.5
Profil
-
Průměr
R25
193A2
TL MPT/EM

Dezén pneumatiky Mitas EMR-01 je navržený především pro velmi těžké stroje a stroje v kombinovaném provozu. Upravený dezén má výbornou trakci a samočistící vlastnosti. Dezén s vynikající životností a odolností...
Více informací

EMR-01

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Dezén pneumatiky Mitas EMR-01 je navržený především pro velmi těžké stroje a stroje v kombinovaném provozu. Upravený dezén má výbornou trakci a samočistící vlastnosti. Dezén s vynikající životností a odolností proti propíchnutí. Vyšší odolnost pneumatiky proti průrazu a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneu Mitas EMR-01 má dezén s výbornými záběrovými vlastnostmi a vysoce účinným samočištěním. Díky záběrovým i vodícím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas EMR-01 dobrou stabilitu a tichý provoz, a to především na hladkých površích, a samozřejmě dobrý záběr na nezpevněném terénu.. Pneumatika Mitas EMR-01 určená speciálně pro kolové nakladače používané v zemědělství, jeho trakční typ běhounu podobný tomu, který se používá u pneumatik pro traktory. Pneu je odolná proti poškození. Pneumatiky především pro nakladače a dampry, pracující v těžkých provozních podmínkách. Pneumatika Mitas EMR-01 má velmi dobré samočistící vlastnosti. Dezén pneumatiky Mitas EMR-01 se zvýšenými záběrovými vlastnostmi. Dezén pneumatiky EMR-01 je vhodný i pro aplikace v zemědělství. Mitas EMR-01 jsou pneu s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru