Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas ERD 45

Rozměry
Šířka
18
Profil
-
Průměr
R33
191B
TL MPT/EM

Pneu Mitas ERD-45 má dezén s výbornými záberovými vlastnosťami a vysoko účinným samočistením. Dezén s vynikajúcou životnosťou a odolnosťou proti prepichnutiu. Vďaka záberovým aj vodiacim vlastnostiam a vďaka vyššiemu vyplnenie...
Více informací

ERD 45

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneu Mitas ERD-45 má dezén s výbornými záberovými vlastnosťami a vysoko účinným samočistením. Dezén s vynikajúcou životnosťou a odolnosťou proti prepichnutiu. Vďaka záberovým aj vodiacim vlastnostiam a vďaka vyššiemu vyplnenie a dezénu, má Mitas ERD-45 dobrú stabilitu a tichú prevádzku, a dobrý záber na nespevnenom teréne. Upravený dezén má výbornú trakciu a samočistiace vlastnosti. Pneumatika ERD-45 predstavuje úplne nový dezén v ponuke Mitas a dopĺňa tak existujúci radu ERD-20, ERD-30 a ERD-40. Dezén pneumatiky Mitas ERD-45 je navrhnutý predovšetkým pre veľmi ťažké stroje a stroje v kombinovanej prevádzke. Dezén pneumatiky ERD-45 je vhodný aj pre aplikácie v poľnohospodárstve. . Dezén pneumatiky Mitas ERD-45 so zvýšenými záberovými vlastnosťami. Vyššia odolnosť pneumatiky proti prerazeniu a opotrebovania behúňa vďaka vyššiemu zaplnenia dezénu. Pneumatika Mitas ERD-45 bola vyvinutá špeciálne pre pevné dampre. Mitas ERD-45 sú pneu s veľmi dlhou životnosťou a odolnosťou proti prierazu. Nižšia spotreba paliva vďaka zníženému valivému odporu pneumatiky. Vysoká odolnosť proti opotrebeniu. Rad ERD - inovatívne a odolné radiálne pneumatiky pre dampre. Skupina pneumatík s označením ERD je určená pre prepravné stroje, ako sú dampre (vrátane kĺbových) a skrejpre. Pneu je odolná proti poškodeniu. Vyspelá konštrukcia pneumatiky zaručuje vynikajúci jazdný komfort. Pneumatiky predovšetkým pre nakladače a sklápače, pracujúci v ťažkých prevádzkových podmienkach. Vhodné na protektorovanie vďaka veľmi odolné kostre pneumatiky. Pneumatika Mitas ERD-45 má veľmi dobré samočistiace vlastnosti.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru