Vážení zákazníci, v pátek 25.6. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů uzavřena. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas NB 57

Rozměry
Šířka
18
Profil
-
Průměr
R25
TL 28PR EM

Pneumatika Mitas NB 57 je určená pro kamenitý a tvrdý terén. Dezén pneumatiky Mitas NB 57 má dobrou trakci a samočisticí vlastnosti. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky,...
Více informací

-29%
NB 57

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-29%

Pneumatika Mitas NB 57 je určená pro kamenitý a tvrdý terén. Dezén pneumatiky Mitas NB 57 má dobrou trakci a samočisticí vlastnosti. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Konstrukce pneumatiky Mitas NB 57 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky zaplnění dezénu.. Pneumatika Mitas NB 57 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky dezénu, má Mitas NB 57 dobrou stabilitu. Poskytuje vynikající stabilitu stroje při řízení. Vyspělá konstrukce pneumatiky zaručuje vynikající jízdní komfort. Pneu má výbornou stabilitu díky zesílené bočnici. Pneumatika Mitas NB 57 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Pneumatika Mitas NB 57 jsou pneu s velmi dlouhou životností a odolností proti průrazu. Dezén s dobrou trakcí a stabilitou. Dezén pneu je navržený tak, aby měl dlouhou životnost.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru