Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Smykem řízené nakladače

Trelleborg EMR 1020

Rozměry
Šířka
23.5
Průměr
R25
201/185A2/B
TL

Vyztužená kostra pneumatiky Trelleborg EMR 1020. Pneumatiky Trelleborg EMR 1020 určené pro použití na nakládačích a sklápěčích se hodí k nasazení v povrchových dolech a lomech, hlubinných dolech a také...
Více informací

-33%
EMR 1020
84 281 Kč 56 494 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-33%

Vyztužená kostra pneumatiky Trelleborg EMR 1020. Pneumatiky Trelleborg EMR 1020 určené pro použití na nakládačích a sklápěčích se hodí k nasazení v povrchových dolech a lomech, hlubinných dolech a také na stavbách. Pneumatika Trelleborg EMR 1020 možňuje dobré ovládání a dokonalou přilnavost na písku, kamenech, štěrku nebo zemině. Pneumatika Trelleborg EMR 1020 přispívá k udržování nízké spotřeby paliva. Pneu zajišťuje vynikající ochranu proti poškození i životnost. Skvělé pohodlí při jízdě. Radiální celoocelová konstrukce. Řada pneumatik Trelleborg EMR 1020 od společnosti Trelleborg je navržena s důrazem na zvýšení produktivity v nejdůležitějších stavebních aplikacích. Dezén běhounu pro více povrchů.

Společnost Trelleborg nabízí vysoce sofistikovaná řešení, aby vytvořila vyšší přidanou hodnotu pro zákazníka. Nabízí vysoce specializovaná řešení vytvářející přidanou hodnotu pro zákazníky a je partnerem vedoucích výrobců strojů a zařízení. Výrobní závody se nacházejí v Itálii, Lotyšsku, Brazílii, České republice, Srbsku, Slovinsku, Číně, Srí Lance a Spojených státech amerických. Trelleborg Wheel Systems je předním dodavatelem pneumatik a kompletních kol pro zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje, motocykly a další speciální segmenty a ostatní manipulační techniku.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru