Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Smykem řízené nakladače

Trelleborg EMR 1030V

Rozměry
Šířka
20.5
Průměr
R25
193A2
TL

Pneumatika Trelleborg EMR 1030V nabízí pohodlí a robustnost řady EMR i přilnavost běžné zimní pneumatiky. Silný radiální textilní kord a moderní složení zajišťuje dlouhou životnost a poskytuje rovnoměrnou distribuci zatížení...
Více informací

-33%
EMR 1030V
57 320 Kč 38 434 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-33%

Pneumatika Trelleborg EMR 1030V nabízí pohodlí a robustnost řady EMR i přilnavost běžné zimní pneumatiky. Silný radiální textilní kord a moderní složení zajišťuje dlouhou životnost a poskytuje rovnoměrnou distribuci zatížení pro pohodlnou jízdu při zachování nízké spotřeby paliva. Díky vzorku na dezénu běhounu a modernímu složení poskytuje pneumatika Trelleborg EMR 1030V vyšší přilnavost a tažnou sílu na sněhu a zkracuje brzdnou vzdálenost, takže provozovatelé a stroje mají tu nejlepší možnou ochranu. Zimní pneumatiky Trelleborg EMR 1030V dodávají navíc pohodlí a bezpečnost při použití s radlicemi. Skvělé pohodlí při jízdě. Řada pneumatik Trelleborg EMR 1030V od společnosti Trelleborg je navržena s důrazem na zvýšení produktivity v nejdůležitějších stavebních aplikacích. Radiální celoocelová konstrukce. Vyztužená kostra pneumatiky Trelleborg EMR 1030V. Řada EMR 1030V určená pro sklápěcí nakladače, sklápěče a třídiče je ideální pro každý typ přepravy a nakládání zboží a mimořádně univerzální v průmyslových oborech, jako je výstavba infrastruktury a budov, terénní úpravy a práce v povrchových lomech a dolech.. Pneumatika Trelleborg EMR 1030V možňuje dobré ovládání a dokonalou přilnavost na písku, kamenech, štěrku nebo zemině. Řada Trelleborg EMR je navržena tak, aby se vylepšila produktivita v důležitých stavebních aplikacích, a přináší vylepšenou ochranu před poškozením i odolnost, zatímco design vzorku určený pro více povrchů zajišťuje kontrolu a skvělou přilnavost, když je nejvíce potřeba, ať již na písku, kamenech, štěrku nebo zemině. Pneu zajišťuje vynikající ochranu proti poškození i životnost. Pneumatika Trelleborg EMR 1030V přispívá k udržování nízké spotřeby paliva. Dezén běhounu pro více povrchů.

Společnost Trelleborg nabízí vysoce sofistikovaná řešení, aby vytvořila vyšší přidanou hodnotu pro zákazníka. Nabízí vysoce specializovaná řešení vytvářející přidanou hodnotu pro zákazníky a je partnerem vedoucích výrobců strojů a zařízení. Výrobní závody se nacházejí v Itálii, Lotyšsku, Brazílii, České republice, Srbsku, Slovinsku, Číně, Srí Lance a Spojených státech amerických. Trelleborg Wheel Systems je předním dodavatelem pneumatik a kompletních kol pro zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje, motocykly a další speciální segmenty a ostatní manipulační techniku.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru