Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Smykem řízené nakladače

Trelleborg EMR 1040

Rozměry
Šířka
23.5
Průměr
R25
201/185A2/B
TL

Pneumatika Trelleborg EMR 1040 přispívá k udržování nízké spotřeby paliva. Řada pneumatik Trelleborg EMR 1040 od společnosti Trelleborg je navržena s důrazem na zvýšení produktivity v nejdůležitějších stavebních aplikacích. Vyztužená...
Více informací

-33%
EMR 1040
97 652 Kč 65 449 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-33%

Pneumatika Trelleborg EMR 1040 přispívá k udržování nízké spotřeby paliva. Řada pneumatik Trelleborg EMR 1040 od společnosti Trelleborg je navržena s důrazem na zvýšení produktivity v nejdůležitějších stavebních aplikacích. Vyztužená kostra pneumatiky Trelleborg EMR 1040. Pneumatika Trelleborg EMR 1040 nabízí pohodlí a robustnost řady EMR i přilnavost běžné zimní pneumatiky. Dezén běhounu pro více povrchů. Radiální celoocelová konstrukce. Řada Trelleborg EMR je navržena tak, aby se vylepšila produktivita v důležitých stavebních aplikacích, a přináší vylepšenou ochranu před poškozením i odolnost, zatímco design vzorku určený pro více povrchů zajišťuje kontrolu a skvělou přilnavost, když je nejvíce potřeba, ať již na písku, kamenech, štěrku nebo zemině. Díky vzorku na dezénu běhounu a modernímu složení poskytuje pneumatika Trelleborg EMR 1040 vyšší přilnavost a tažnou sílu na sněhu a zkracuje brzdnou vzdálenost, takže provozovatelé a stroje mají tu nejlepší možnou ochranu. Silný radiální textilní kord a moderní složení zajišťuje dlouhou životnost a poskytuje rovnoměrnou distribuci zatížení pro pohodlnou jízdu při zachování nízké spotřeby paliva. Skvělé pohodlí při jízdě. Pneu zajišťuje vynikající ochranu proti poškození i životnost. Řada EMR 1040, určená pro nakladače a vhodná pro malé kloubové vyklápěče, je nejvhodnější řešení pro intenzivní nakládací aplikace v odvětvích, jako jsou otevřené doly a lomy, a také při výstavbě infrastruktury a budov a terénní úpravy.. Pneumatika Trelleborg EMR 1040 možňuje dobré ovládání a dokonalou přilnavost na písku, kamenech, štěrku nebo zemině. Zimní pneumatiky Trelleborg EMR 1040 dodávají navíc pohodlí a bezpečnost při použití s radlicemi.

Společnost Trelleborg nabízí vysoce sofistikovaná řešení, aby vytvořila vyšší přidanou hodnotu pro zákazníka. Nabízí vysoce specializovaná řešení vytvářející přidanou hodnotu pro zákazníky a je partnerem vedoucích výrobců strojů a zařízení. Výrobní závody se nacházejí v Itálii, Lotyšsku, Brazílii, České republice, Srbsku, Slovinsku, Číně, Srí Lance a Spojených státech amerických. Trelleborg Wheel Systems je předním dodavatelem pneumatik a kompletních kol pro zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje, motocykly a další speciální segmenty a ostatní manipulační techniku.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru