Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Smykem řízené nakladače

Trelleborg EMR 1042

Rozměry
Šířka
29.5
Průměr
R25
200/216B/A2
TL

Pneumatiky EMR 1042 určené pro aplikace odolného výklopného vozíku jsou nejlepší volbou pro přepravu zboží v otevřených dolech a lomech. Radiální celoocelová konstrukce. Pneu zajišťuje vynikající ochranu proti poškození i...
Více informací

-35%
EMR 1042
191 654 Kč 124 913 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-35%

Pneumatiky EMR 1042 určené pro aplikace odolného výklopného vozíku jsou nejlepší volbou pro přepravu zboží v otevřených dolech a lomech. Radiální celoocelová konstrukce. Pneu zajišťuje vynikající ochranu proti poškození i životnost. Pneumatika Trelleborg EMR 1040 přispívá k udržování nízké spotřeby paliva. Díky vzorku na dezénu běhounu a modernímu složení poskytuje pneumatika Trelleborg EMR 1040 vyšší přilnavost a tažnou sílu na sněhu a zkracuje brzdnou vzdálenost, takže provozovatelé a stroje mají tu nejlepší možnou ochranu. Skvělé pohodlí při jízdě. Dezén běhounu pro více povrchů. Řada Trelleborg EMR je navržena tak, aby se vylepšila produktivita v důležitých stavebních aplikacích, a přináší vylepšenou ochranu před poškozením i odolnost, zatímco design vzorku určený pro více povrchů zajišťuje kontrolu a skvělou přilnavost, když je nejvíce potřeba, ať již na písku, kamenech, štěrku nebo zemině. Pneumatika Trelleborg EMR 1040 možňuje dobré ovládání a dokonalou přilnavost na písku, kamenech, štěrku nebo zemině. Řada pneumatik Trelleborg EMR 1040 od společnosti Trelleborg je navržena s důrazem na zvýšení produktivity v nejdůležitějších stavebních aplikacích. Vyztužená kostra pneumatiky Trelleborg EMR 1040. Pneumatika Trelleborg EMR 1040 nabízí pohodlí a robustnost řady EMR i přilnavost běžné zimní pneumatiky. Silný radiální textilní kord a moderní složení zajišťuje dlouhou životnost a poskytuje rovnoměrnou distribuci zatížení pro pohodlnou jízdu při zachování nízké spotřeby paliva.

Společnost Trelleborg nabízí vysoce sofistikovaná řešení, aby vytvořila vyšší přidanou hodnotu pro zákazníka. Nabízí vysoce specializovaná řešení vytvářející přidanou hodnotu pro zákazníky a je partnerem vedoucích výrobců strojů a zařízení. Výrobní závody se nacházejí v Itálii, Lotyšsku, Brazílii, České republice, Srbsku, Slovinsku, Číně, Srí Lance a Spojených státech amerických. Trelleborg Wheel Systems je předním dodavatelem pneumatik a kompletních kol pro zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje, motocykly a další speciální segmenty a ostatní manipulační techniku.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru