Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Smykem řízené nakladače

Trelleborg EMR 1050

Rozměry
Šířka
26.5
Průměr
R25
209A2
TL

Řada EMR 1050 určená pro nakládací aplikace je nejlepší řešení pro otevřené doly a lomy, podzemní lomy, odpad a recyklaci i náročné stavební aplikace. Skvělé pohodlí při jízdě. Vyztužená kostra...
Více informací

-35%
EMR 1050
189 830 Kč 123 725 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-35%

Řada EMR 1050 určená pro nakládací aplikace je nejlepší řešení pro otevřené doly a lomy, podzemní lomy, odpad a recyklaci i náročné stavební aplikace. Skvělé pohodlí při jízdě. Vyztužená kostra pneumatiky Trelleborg EMR 1050. Pneumatika Trelleborg EMR 1050 možňuje dobré ovládání a dokonalou přilnavost na písku, kamenech, štěrku nebo zemině. Silný radiální textilní kord a moderní složení zajišťuje dlouhou životnost a poskytuje rovnoměrnou distribuci zatížení pro pohodlnou jízdu při zachování nízké spotřeby paliva. Radiální celoocelová konstrukce. Pneu zajišťuje vynikající ochranu proti poškození i životnost. Řada pneumatik Trelleborg EMR 1050 od společnosti Trelleborg je navržena s důrazem na zvýšení produktivity v nejdůležitějších stavebních aplikacích. Řada Trelleborg EMR je navržena tak, aby se vylepšila produktivita v důležitých stavebních aplikacích, a přináší vylepšenou ochranu před poškozením i odolnost, zatímco design vzorku určený pro více povrchů zajišťuje kontrolu a skvělou přilnavost, když je nejvíce potřeba, ať již na písku, kamenech, štěrku nebo zemině. Díky vzorku na dezénu běhounu a modernímu složení poskytuje pneumatika Trelleborg EMR 1050 vyšší přilnavost a tažnou sílu na sněhu a zkracuje brzdnou vzdálenost, takže provozovatelé a stroje mají tu nejlepší možnou ochranu. Pneumatika Trelleborg EMR 1050 přispívá k udržování nízké spotřeby paliva. Dezén běhounu pro více povrchů. Pneumatika Trelleborg EMR 1050 nabízí pohodlí a robustnost řady EMR i přilnavost běžné zimní pneumatiky.

Společnost Trelleborg nabízí vysoce sofistikovaná řešení, aby vytvořila vyšší přidanou hodnotu pro zákazníka. Nabízí vysoce specializovaná řešení vytvářející přidanou hodnotu pro zákazníky a je partnerem vedoucích výrobců strojů a zařízení. Výrobní závody se nacházejí v Itálii, Lotyšsku, Brazílii, České republice, Srbsku, Slovinsku, Číně, Srí Lance a Spojených státech amerických. Trelleborg Wheel Systems je předním dodavatelem pneumatik a kompletních kol pro zemědělské a lesnické stroje, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje, motocykly a další speciální segmenty a ostatní manipulační techniku.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru