Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Barum TZR 2

Rozměry
Šířka
14.90
Průměr
R28
128A8
TL, 8PR

Pneumatika barum TZR 2 je zástupcem radiálních pneumatik pro hnací kola zemědělských strojů. Standardní radiální pneumatika pro traktory. Zvětšená styčná plocha, rovnoměrný tlak na půdu, vynikající záběr. Vhodný zejména pro...
Více informací

TZR 2

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika barum TZR 2 je zástupcem radiálních pneumatik pro hnací kola zemědělských strojů. Standardní radiální pneumatika pro traktory. Zvětšená styčná plocha, rovnoměrný tlak na půdu, vynikající záběr. Vhodný zejména pro aplikace v rovinatých a mírně svažitých terénech. Nižší valivý odpor, úspora pohonných hmot, vyšší jízdní komfort.

Pneumatiky mají inovovaný tvar ramenního žebra, který chrání pružnou bočnici. Hladký povrch mezi jednotlivými zuby zajišťují dobré samočistící vlastnosti. Komfortní jízda a minimální opotřebení.

Značka Barum patří již tradičně mezi velmi spolehlivé značky pro řidiče střední třídy. Splňuje i ty nejnáročnější mezinárodní výrobní audity. Pneumatiky Barum poskytují svým zákazníkům ten nejlepší poměr mezi cenou a výkonem.

Certifikát

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru