Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Cheng Shin C-737 Rille

Rozměry
Šířka
16
Profil
6.50
Průměr
-8
TT, 10PR

Pneumatika Cheng Shin C-737 Rille je vyrobena tak, aby odolávala, a to s běhounem s rovnými žebry pro použití jako přední pneumatika. Pneumatiky Cheng Shin C-737 Rille jsou vhodné pro...
Více informací

C-737 Rille

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Pneumatika Cheng Shin C-737 Rille je vyrobena tak, aby odolávala, a to s běhounem s rovnými žebry pro použití jako přední pneumatika. Pneumatiky Cheng Shin C-737 Rille jsou vhodné pro sekačky, malotraktory, komunální a zahradní techniku. Zvolená pneumatika by měla pracovat stejně tvrdě jako vy. Pneumatika Cheng Shin C-737 Rille pro zahradní techniku, malé traktory a komunální techniku, všestranné využití.

Společnost Maxxis Internatinal (CHENG SHIN - CST) vyrábí pneumatiky nejen pro osobní a nákladní automobily ale i pro veškerá terénní a závodní vozidla, motocykly, čtyrkolky, jizdní kola a v programu společnosti nechybí také pneumatiky pro vozidla k ošetřování travnatých ploch a zahradních areálů, trajlery a vozidla průmyslového charakteru. Společnost Maxxis považuje za svůj hlavní cíl bezpečnost, provedení a prvotřídní kvalitu všech druhů pneumatik, které vyrábí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru