Vážení zákazníci, v pátek 25.6. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů uzavřena. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Implement

Cultor AS-Impl 01

Rozměry
Šířka
15.0
Profil
55
Průměr
-17
TL

Průmyslové nosné pneumatiky Cultor AS-Impl 01 jsou navrženy pro jejich specifické použití. Nosné diagonální pneumatiky vhodné především pro použití na hnaných nápravách a samohybných strojích. Všechny pneumatiky mají následující společné...
Více informací

-25%
AS-Impl 01

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-25%

Průmyslové nosné pneumatiky Cultor AS-Impl 01 jsou navrženy pro jejich specifické použití. Nosné diagonální pneumatiky vhodné především pro použití na hnaných nápravách a samohybných strojích. Všechny pneumatiky mají následující společné výhody: Optimalizovaná konstrukce jim dodává vysokou odolnost proti proražení. Dlouhá životnost díky směsi vysoce odolné proti opotřebení.

Pneumatiky Cultor RD vynikají svou všestranností, výbornému přenosu sil pro vysoký výkon při práci na poli a nabízí vysoký jízdní komfort. V prodeji jsou od prosince 2015. Zákazníci si pod značkou Cultor mohou navíc vybírat také z nabídky industriálních pneumatik, ale také plášťů pro stroje ze segmentů earthmover (EM), skid steer a multipurpose (MPT). Nové radiální zemědělské pláště Cultor jsou značeny RD-01, RD-02 a RD-03.

Pneumatiky Cultor se vyrábí v evropských závodech společnosti Mitas, které patří mezi nejmodernější na světě. Prvotřídní radiální a diagonální pneumatiky značky Cultor jsou určeny především pro traktory a další zemědělské stroje. Pod značkou Cultor RD zákazníci získají kvalitní radiální zemědělské pneumatiky s atraktivní cenou a zaujmou tak farmáře, kteří hledají alternativu k prémiovým plášťů.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru