Vážení zákazníci, v pátek 25.6. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů uzavřena. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Implement

Cultor AW-Impl 09

Rozměry
Šířka
550
Profil
60
Průměr
-22.5
TL

Průmyslové nosné pneumatiky Cultor AW-Impl 09 pro nepoháněné osy jsou navrženy pro jejich specifické použití. AW-Impl 09: flotační pneumatika s vysokou nosností při nízkém huštění, kombinace dezénu s podélnými drážkami...
Více informací

-28%
AW-Impl 09

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-28%

Průmyslové nosné pneumatiky Cultor AW-Impl 09 pro nepoháněné osy jsou navrženy pro jejich specifické použití. AW-Impl 09: flotační pneumatika s vysokou nosností při nízkém huštění, kombinace dezénu s podélnými drážkami a silnými záběrovými zuby v ramenní části pneumatiky pro zachování dobré trakce. AW-Impl 03/04/07/11/12/13: dezény s podélnými drážkami pro dobré držení stopy a dlouhou životnost.

Pneumatiky Cultor RD vynikají svou všestranností, výbornému přenosu sil pro vysoký výkon při práci na poli a nabízí vysoký jízdní komfort. V prodeji jsou od prosince 2015. Zákazníci si pod značkou Cultor mohou navíc vybírat také z nabídky industriálních pneumatik, ale také plášťů pro stroje ze segmentů earthmover (EM), skid steer a multipurpose (MPT). Nové radiální zemědělské pláště Cultor jsou značeny RD-01, RD-02 a RD-03.

Pneumatiky Cultor se vyrábí v evropských závodech společnosti Mitas, které patří mezi nejmodernější na světě. Prvotřídní radiální a diagonální pneumatiky značky Cultor jsou určeny především pro traktory a další zemědělské stroje. Pod značkou Cultor RD zákazníci získají kvalitní radiální zemědělské pneumatiky s atraktivní cenou a zaujmou tak farmáře, kteří hledají alternativu k prémiovým plášťů.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru