Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Traktorové zadní

Cultor Radial-70*

Rozměry
Šířka
520
Profil
70
Průměr
R34
148B
TL

Traktorové zadní pneumatiky Cultor Radial-70* mají nízkou spotřebu paliva díky nízkému valivému odporu. Flexibilní radiální bočnice. Radiální konstrukce. Záběrové zuby navrženy pro velmi silný záběr a nízký prokluz. Vyšší životnost...
Více informací

Radial-70*

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Traktorové zadní pneumatiky Cultor Radial-70* mají nízkou spotřebu paliva díky nízkému valivému odporu. Flexibilní radiální bočnice. Radiální konstrukce. Záběrové zuby navrženy pro velmi silný záběr a nízký prokluz. Vyšší životnost a komfortní jízda. Nízkoprofilová pneumatika se širokou běžnou plochou. Větší kontaktní plocha pneumatiky zajišťuje nízký tlak na půdu.

Pod značkou Cultor RD zákazníci získají kvalitní radiální zemědělské pneumatiky s atraktivní cenou a zaujmou tak farmáře, kteří hledají alternativu k prémiovým plášťům. V prodeji jsou od prosince 2015. Zákazníci si pod značkou Cultor mohou navíc vybírat také z nabídky industriálních pneumatik, ale také plášťů pro stroje ze segmentů earthmover (EM), skid steer a multipurpose (MPT). Nové radiální zemědělské pláště Cultor jsou značeny RD-01, RD-02 a RD-03.

Prvotřídní radiální a diagonální pneumatiky značky Cultor jsou určeny především pro traktory a další zemědělské stroje. Pneumatiky Cultor se vyrábí v evropských závodech společnosti Mitas, které patří mezi nejmodernější na světě. Pneumatiky Cultor RD vynikají svou všestranností, výbornému přenosu sil pro vysoký výkon při práci na poli a nabízí vysoký jízdní komfort.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru