Pozor! Omezené možnosti plateb u přepravců a uzavření prodejny vzhledem k novému nařízení vlády.Více informací v kontaktech zde.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Traktorové zadní

Cultor Radial-85

Rozměry
Šířka
480
Profil
80
Průměr
R46
158A8/B
TL

Traktorové zadní pneumatiky Cultor Radial-85 poskytují vyvážené vlastnosti na poli i na silnici. Velmi dobrá samočisticí schopnost. Vysoká transportní kapacita oproti velkému množství vzduchu. Odolná běhounová směs. Radiální konstrukce. Vynikají...
Více informací

Radial-85

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Traktorové zadní pneumatiky Cultor Radial-85 poskytují vyvážené vlastnosti na poli i na silnici. Velmi dobrá samočisticí schopnost. Vysoká transportní kapacita oproti velkému množství vzduchu. Odolná běhounová směs. Radiální konstrukce. Vynikají trakce.

Pod značkou Cultor RD zákazníci získají kvalitní radiální zemědělské pneumatiky s atraktivní cenou a zaujmou tak farmáře, kteří hledají alternativu k prémiovým plášťům. V prodeji jsou od prosince 2015. Zákazníci si pod značkou Cultor mohou navíc vybírat také z nabídky industriálních pneumatik, ale také plášťů pro stroje ze segmentů earthmover (EM), skid steer a multipurpose (MPT). Nové radiální zemědělské pláště Cultor jsou značeny RD-01, RD-02 a RD-03.

Prvotřídní radiální a diagonální pneumatiky značky Cultor jsou určeny především pro traktory a další zemědělské stroje. Pneumatiky Cultor se vyrábí v evropských závodech společnosti Mitas, které patří mezi nejmodernější na světě. Pneumatiky Cultor RD vynikají svou všestranností, výbornému přenosu sil pro vysoký výkon při práci na poli a nabízí vysoký jízdní komfort.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru