Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Michelin CARGOXBIB HD

Rozměry
Šířka
560
Profil
60
Průměr
R22.5
161D
TL

Nový MICHELIN CargoXBib Heavy Duty je pneumatika věnována zemědělcům pro intenzivní použití u zemědělských přípojných vozidel na silnici, i když jsou silně zatěžovány. Na silnici i na poli, nový MICHELIN...
Více informací

CARGOXBIB HD

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Nový MICHELIN CargoXBib Heavy Duty je pneumatika věnována zemědělcům pro intenzivní použití u zemědělských přípojných vozidel na silnici, i když jsou silně zatěžovány. Na silnici i na poli, nový MICHELIN CargoXBib Heavy Duty je odolný. Díky své robustní kostru, nabízí velkou životnost a vynikající manipulaci, jakož i účinný systém samočištění pneumatiky. Michelin Cargoxbib je zemědělská pneumatika, která snese vysoké zatížení při nižším tlaku.

Michelin vyvinula nový MICHELIN CargoXBib Heavy Duty pneumatiky pro zemědělce, kteří hledají spolehlivost a stabilitu během používání u silně zatížených zemědělských přívěsů na silnici i na poli. Pneumatika MICHELIN CargoXBib Heavy Duty poskytuje zemědělcům profesionální výkonnost a pohodlí. Mimořádně nízkým valivým odporem se značně snižuje tažná síla k tahání přívěsů vybavených touto pneumatikou Cargoxbib, což má za následek zvýšení produktivity a úspory paliva.

„Tripod“ bloky běhounu: nový multi-sided „Tripod“ má za následek zlepšení stability na silnicích a poli, optimalizuje odolnost proti opotřebení a zvyšuje životnost pneumatik. Masivní zaoblené ramena chrání pneumatiku a zjednodušuje manipulaci na tvrdém povrchu. Dezén je plochý a velký, aby kontaktní plocha byla optimalizována.

Michelin patří mezi největší světové výrobce pneumatik. Michelin patří mezi přední výrobce taky díky kvalitě, výkonu a životnosti svých pneumatik jak v zimě, tak i v létě. Michelin vyrábí pneumatiky k nejrůznějším vozidlům: pro osobní automobily, nákladní vozidla, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru