Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas AC 51

Rozměry
Šířka
15.5
Profil
-
Průměr
R38
134A8
TL Traktor

Radiální pneumatiky se standardním profilem. Žebra pneumatiky Mitas AC 51 se rozšiřují ke středu běhounu, vyvýšená žebra v ramenní části a úprava patky pro ochranu ráfku. Konstrukce pneumatiky Mitas AC...
Více informací

-32%
AC 51

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-32%

Radiální pneumatiky se standardním profilem. Žebra pneumatiky Mitas AC 51 se rozšiřují ke středu běhounu, vyvýšená žebra v ramenní části a úprava patky pro ochranu ráfku. Konstrukce pneumatiky Mitas AC 51 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Universální dezén pneumatiky Mitas AC 51 pro jakékoliv použití. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas AC 51 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneumatika Mitas AC 51 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Pneumatika Mitas AC 51 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Dezén pneumatiky Mitas AC 51 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru