Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas AC 70+

Rozměry
Šířka
445
Profil
65
Průměr
R22.5
160G
TL MPT

Pneumatika je schválena pro rychlost až do 90 km / h. Vysoká žebra dezénu znamenají vysoký záběr na poli. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Vyšší odolnost pneumatiky...
Více informací

-30%
AC 70+

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Pneumatika je schválena pro rychlost až do 90 km / h. Vysoká žebra dezénu znamenají vysoký záběr na poli. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Konstrukce pneumatiky Mitas AC 70+ zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Mimořádná samočisticí schopnost díky hladkým plochám mezi žebry dezénu. Široká pneumatika se silným záběrem pro těžké polní práce. Ideální pro traktory používané pro kultivaci vinic a v ovocných sadech.

Dezén pneumatiky Mitas AC 70+ má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Pneumatika Mitas AC 70+ má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Vysoký kilometrový výkon a malý prokluz ji činí velmi hospodárnou. Pneumatika Mitas AC 70+ má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Mimořádně hospodárná pneumatika Mitas AC 70+ díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas AC 70+ dobrou stabilitu a dobrý záběr.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru