Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Mitas AC85

Rozměry
Šířka
380
Profil
85
Průměr
R34
146/146A8/B
TL

Pneumatika, která může být použita pro dvojité upevnění na 4WD traktorech. Pneumatika Mitas AC 85 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Díky záběrovým i vodicím...
Více informací

-30%
AC85

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

-30%

Pneumatika, která může být použita pro dvojité upevnění na 4WD traktorech. Pneumatika Mitas AC 85 má dezén s dobrou stabilitou a s výbornou odolností proti smyku. Díky záběrovým i vodicím vlastnostem a díky vyššímu vyplnění a dezénu, má Mitas AC 85 dobrou stabilitu a dobrý záběr. Robustní dezén s dobrou trakcí a výbornou stabilitou. Díky celoocelové konstrukci je zaručena vysoká odolnost pneumatiky, příznivá ekonomika provozu a vynikající jízdní komfort. Odolná radiální pneumatika s vyváženými vlastnostmi pro širokou škálu aplikací jak na poli, tak na silnici. Dezén pneumatiky Mitas AC 85 má vynikající trakci a vyniká samočisticími vlastnostmi.

Mimořádně hospodárná pneumatika Mitas AC 85 díky velmi dobrému záběru a směsi velmi odolné proti opotřebení. Vynikající dlouhá životnost pneumatik díky použití běhounové směsi odolné proti opotřebení. Pneumatika je navržena především do těžšího terénu. Vyšší odolnost pneumatiky proti proražení a opotřebení běhounu díky vyššímu zaplnění dezénu. Pneumatika Mitas AC 85 má díky svému dezénu dobrou směrovou kontrolu v různých provozních podmínkách. Konstrukce pneumatiky Mitas AC 85 zaručuje rovnoměrné rozložení tlaku na podloží. Velká kontaktní plocha zlepšuje trakci. Moderní design nabízí vynikající výkon, trakci, odolnost a dlouhou životnost pneumatik.

Pneumatiky vyráběné pod značkou Mitas jsou určeny k distribuci do celého světa jako součást originální výbavy od výrobců strojů. Dnes Mitas vlastní tři výrobní závody pneumatik v České Republice, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City ve státě Iowa. Historie Mitasu sahá až do třicátých let minulého století, kdy se nejprve v Praze a poté i ve Zlíně začaly vyrábět pneumatiky Mitas. Široká nabídka je doplněna o letadlové pneumatiky. Pod značkou Mitas se vyrábí mimosilniční motocyklové pneumatiky a od roku 2013 také silniční radiální pneumatiky. Společnost Mitas z koncernu Trelleborg Group je český výrobce mimosilničních (zemědělských, industriálních, motocyklových) pneumatik. Společnost MITAS s ročním obratem 450 mil eur (2012), je jedním z předních evropských výrobců zemědělských pneumatik a pneumatik pro těžkou stavební techniku. Vedle výrobních závodů pneumatik je Mitas zastoupen ve 14 zemích prostřednictvím svých zahraničních poboček a má vlastní globální prodejní a distribuční síť. Vyrábí a distribuuje pneumatiky pod dvěma značkami: Mitas a Cultor. Značka Mitas nabízí ucelenou řadu radiálních a diagonální pneumatik pro traktory a vleky a širokou řadu průmyslových, víceúčelových pneumatik (MPT) a pneumatik pro stavební techniku (OTR). Mitas se zabývá výrobou zemědělských pneumatik (pro traktory a kombajny), osobních industriálních pneumatik (víceúčelové MPT pneumatiky, radiální OTR pneu pro stavební stroje, vysokozdvihy a motocyklových pneumatik.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru