Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená
  • Nejlepší v testech

Michelin Pilot Alpin 5

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
275
Profil
40
Průměr
R21
107V
MO1,Acoustic,FR

Hlavní výhoda pneumatik Michelin Pilot Alpin 5 je bezpečnost ve všech zimních podmínkách. Efektivnější brzdné vlastnosti na každém typu zimního povrchu (mokrá, suchá a zasněžená silnice) a větší odolnost vůči...
Více informací

Zimní -40%
Pilot Alpin 5
14 911 Kč 8 936 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -40%

Hlavní výhoda pneumatik Michelin Pilot Alpin 5 je bezpečnost ve všech zimních podmínkách. Efektivnější brzdné vlastnosti na každém typu zimního povrchu (mokrá, suchá a zasněžená silnice) a větší odolnost vůči aquaplaningu. Nepřetržitá mobilita v zimních podmínkách. Větší záběr na sněhu. Kontrola nad řízením na všech zimních silnicích. Lepší ovladatelnost na mokré a zasněžené silnici. Nový směrový dezén zajišťuje vynikající výkony na suchém, mokrém a zasněženém povrchu.Symetrický dezén se středovou drážkou pro větší odolnost vůči aquaplaningu zajišťuje optimální výkony na suché, mokré a zasněžené silnici. Větší odolnost bočnic. Zesílená kostra pro vysoké nároky SUV vozů. Sametový efekt na bočnici. Sametový efekt na vnější bočnici působivě zvýrazní váš vůz. Směs pryže nové generace zvyšuje přilnavost na mokrém, suchém a zasněženém povrchu. Inovativní směs pryže s novými funkčními polymery zvyšuje přilnavost na mokré, suché a zasněžené silnici.

Oceňovaná výrobci vozidel, homologace od AMG (GLC), BMW (X3) a Porsche (Cayenne). (1) Na základě interních testů uskutečněných v době od listopadu 2014 do března 2015, které porovnávaly pneumatiku PA5 SUV s předchozí generací Latitude Alpin LA2, rozměr 235/65R17. Michelin patří mezi největší světové výrobce pneumatik. Michelin patří mezi přední výrobce taky díky kvalitě, výkonu a životnosti svých pneumatik jak v zimě, tak i v létě. Michelin vyrábí pneumatiky k nejrůznějším vozidlům: pro osobní automobily, nákladní vozidla, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru