Pozor! Omezené možnosti plateb u přepravců a uzavření prodejny vzhledem k novému nařízení vlády.Více informací v kontaktech zde.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Zesílená

Pirelli Winter PZero

Rozměry
Šířka
245
Profil
35
Průměr
R19
93V

Pirelli P Zero Winter jsou zimní pneumatiky, které výrobce řadí jako první zimní pneumatiky s letními jízdními pocity. Dezén běhounu, technická řešení a složení pryžové směsi přizpůsobují pneumatiky Pirelli P...
Více informací

Zimní -45%
Winter PZero

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -45%

Pirelli P Zero Winter jsou zimní pneumatiky, které výrobce řadí jako první zimní pneumatiky s letními jízdními pocity. Dezén běhounu, technická řešení a složení pryžové směsi přizpůsobují pneumatiky Pirelli P Zero Winter podmínkám typickým pro zimu, přičemž si zachovává stejnou úroveň kontroly a bezpečnosti jako letní vysoce výkonné modely ochranná známka P Zero. Spolehlivost výkonových vlastností modelu na zimních silnicích je vyznačena označením M + S. Pneumatiky Pirelli PZero Winter jsou navrženy pro superauta a luxusní auta.

Zimní pneumatika řady Pirelli P Zero Winter patří k opravdové špičce, co značka Pirelli v kategorii zimních pneu nabízí. Hodí se na dražší vozidla s velkým výkonem, od kterých očekáváte ty nejlepší jízdní vlastnosti i v těch nejtěžších zimních podmínkách, včetně uježděného sněhu a ledu. Winter má bloky vnějších ramen s menší hustotou lamel a vyšší tuhostí pro lepší oporu v zatáčkách . Dva tužší centrální bloky zajišťující lepší ovladatelnost spolu s třemi obvodovými drážkami,které odvádějí ze stopy velké množství vody. Vnitřní rameno s velkými lamelami cihlového vzoru zvyšují záběr a zkracují brzdnou dráhu na sněhu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru