Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Yokohama IG60

Rozměry
Šířka
185
Profil
70
Průměr
R14
88Q

Zimní pneumatiky Yokohama iceGuard iG60 nastavují nové standardy pro bezpečnost, trakci a ovladatelnost během zimního období, zejména na zledovatělé vozovce. Výborné vlastnosti pneumatiky Yokohama iceGuard iG60 na sněhu i ledu,...
Více informací

Zimní -47%
IG60

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -47%

Zimní pneumatiky Yokohama iceGuard iG60 nastavují nové standardy pro bezpečnost, trakci a ovladatelnost během zimního období, zejména na zledovatělé vozovce. Výborné vlastnosti pneumatiky Yokohama iceGuard iG60 na sněhu i ledu, odolnost vůči aquaplaningu a dobré chování na suchu dělají z této pneumatiky ideální volbu pro naše zimy. Disponují vylepšenou technologií absorpce vody a prevencí aquaplanningu. Robustní bloky pneumatiky Yokohama iceGuard iG60 zaručují dobrý záběr a výborný kilometrový výkon. Díky speciálnímu lamelovému systému i nové silikonové směsi vykazují pneumatiky Yokohama iceGuard iG60 výborné jízdní vlastnosti. Široké kanálky co nejrychleji odvádí co nejvíce vody z dezénu, ale také je značně snížen valivý odpor pneumatik a pneu je méně náchylná k deformaci vznikající ve vysokých rychlostech.

Speciální tvar a rozmístění drážek značně zesílil stabilitu, pneumatika funguje jako nůž prořezávající se sloupcem vody a tím má dostatek možností mít neustálý kontakt s podkladem. Dezén je konstruován tak aby potlačil hladinu hluku a optimalizoval rovnoměrné opotřebení bloků. Pneumatika Yokohama iceGuard iG60 se vyznačuje vysokým jízdním komfortem a nízkou úrovní hluku. Pneumatiky Yokohama iceGuard iG60 byly vyvíjeny s důrazem na maximální přilnavost i v tom nejhorším počasí tak, aby zákazníci mohli pneumatiky Yokohama iceGuard iG60 využívat bez přerušení během zimních měsíců. Zimní pneumatiky Yokohama iceGuard iG60.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru