Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-zimní
    Zesílená

Dunlop Grandtrek SJ8

Rozměry
Šířka
275
Profil
50
Průměr
R21
113R
FR

Inovativní dezén udrží auto ve správné stopě i na kluzkém povrchu. Široké obvodové drážky pneumatik Dunlop Grandtrek SJ8 zaručují, vysokou přilnavost a stabilní jízdní vlastnosti na zimních vozovkách. Nejdůležitější vlastnosti...
Více informací

Zimní -45%
Grandtrek SJ8
11 704 Kč 6 468 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -45%

Inovativní dezén udrží auto ve správné stopě i na kluzkém povrchu. Široké obvodové drážky pneumatik Dunlop Grandtrek SJ8 zaručují, vysokou přilnavost a stabilní jízdní vlastnosti na zimních vozovkách. Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky pneumatik Dunlop Grandtrek SJ8: Rychlý odvod vody a rozbředlého sněhu, dobrý záběr na sněhu, jízdní stabilita a vysoký kilometrový výkon, vysoká bezpečnost a nízké náklady. Vyšší bezpečnost v zatáčkách i na mokrém povrchu. Moderní konstrukce dezénu, vynikající jízdní vlastnosti pneumatiky Dunlop Grandtrek SJ8 v zimních podmínkách a vysoký kilometrový výkon. Robustní ramenní bloky a kompaktní bloková struktura ve středové sekci pneumatiky Dunlop Grandtrek SJ8 dezénu zlepšují směrovou stabilitu i při zatáčení na mokré vozovce. Potenciál k úsporám paliva jako výsledek sníženého valivého odporu pneumatik Dunlop Grandtrek SJ8. Kompaktní ramenní bloky pneumatiky Dunlop Grandtrek SJ8 spolu s blokovým typem dezénu snižují nestejnoměrnost opotřebovávání a zvyšují kilometrový výkon. Diagonální ramenní drážky odvádějí vodu a rozježděný sníh z místa kontaktu pneumatiky Dunlop Grandtrek SJ8 s vozovkou a zlepšují tak brzdné a záběrové vlastnosti. Optimalizovaný brzdný výkon pneumatik Dunlop Grandtrek SJ8 znamená kratší brzdnou dráhu na sněhu. Optimalizovaná zimní směs pneumatiky Dunlop Grandtrek SJ8 zkracuje brzdnou dráhu, prodlužuje kilometrový výkon a snižuje valivý odpor, to zaručuje, že vozidlo i vaše náklady zůstanou vždy pod kontrolou. Profil pláště pneumatiky s plochým nárazníkem snižuje možnosti vzniku smyku. Nově vyvinutá zimní směs pneumatiky Dunlop Grandtrek SJ8, kombinace dezénových bloků a bočních lamel zajišťuje optimální trakci a krátkou brzdnou dráhu na zasněžených silnicích. Krátká brzdná dráha a optimální trakce na sněhem pokrytých vozovkách. Přesazené bloky dezénu spolu s průběžným středovým žebrem redukuje hluk pneumatik Dunlop Grandtrek SJ8 i při jízdě na suché vozovce.

Dunlop je jedním ze světových vedoucích výrobců výkonných a vysokovýkonných pneumatik pro prvovýbavu prestižních značek: Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen. Dunlop je jedním ze světových vedoucích výrobců pneumatik. V roce 2000 se firma Dunlop stala členem koncernu Goodyear Tire and Rubber Company, pod kterým funguje dodnes. Vyvíjí, vyrábí a prodává pneumatiky pro automobily, užitková vozidla i motocykly. Společnost Dunlop vznikla roku 1888 v severoirském Belfastu díky revolučnímu vynálezu, v prosinci daného roku získal John Boyd Dunlop patent na pneumatiku plněnou vzduchem. V roce 1945 začala značka Dunlop vyrábět revoluční bezdušové pneumatiky se samotěsnící vrstvou. Od té doby je společnost Dunlop leaderem ve vývoji nových technologií.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru