Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-zimní
    Zesílená
  • Super kvalita/výkon

Sailun Ice Blazer Alpine Evo

Rozměry
Šířka
275
Profil
40
Průměr
R20
106V
FR

Zimní pneumatika Sailun Ice Blazer Alpine EVO poskytuje optimální stabilitu a kontrolu, excelentní trakci a brzdný výkon na zasněžené, mokré ale i suché vozovce. Pneu vhodné pro osobní a SUV...
Více informací

Zimní
Ice Blazer Alpine Evo

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní

Zimní pneumatika Sailun Ice Blazer Alpine EVO poskytuje optimální stabilitu a kontrolu, excelentní trakci a brzdný výkon na zasněžené, mokré ale i suché vozovce. Pneu vhodné pro osobní a SUV vozy. Nejnovější generace HP zimní pneumatiky EVO výrazně přispívá k bezpečnosti řidiče.

Vyvážená směs maximalizuje přilnavost pneumatiky, snižuje odpor a opotřebení, a také udržuje flexibilitu při extrémně nízké teplotě. Šípovitý dezén rychle odvádí vodu a udržuje pneumatiku v kontaktu s vozovkou v různých zimních podmínkách. Odolnost vůči aquaplaningu, brzdění na mokré vozovce a jízdu na sněhu.

Pneumatiky Sailun vytvořili záviděníhodnou pověst po celém světě jako výrobce a dodavatel kvalitních pneumatik s vysokou přidanou hodnotou. Společnost Sailun, která pokrývá celou řadu aplikací, vyrábí pneumatiky pro všechny typy každodenního používání. Značka Sailun byla založena v roce 2002 v oblasti hospodářského a technologického rozvoje v Qingdao v Číně. Sailun dokáže vyrobit 41,6 milionů pneumatik ročně, z toho 7,3 milionů pneumatik pro osobní automobily. Prodává je ve více než 50 zemích po celém světě. Společnost pro značku pneumatik Sailun od začátku spojila technické zkušenosti s inovativním výzkumem a vývojem s cílem navrhnout a vyrobit pneumatiky světové třídy pro všechny typy vozidel. Výrobce Sailun je třetím největším výrobcem pneumatik v Číně.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru