Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-zimní
    Zesílená

Vredestein Wintrac Pro

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
315
Profil
40
Průměr
R21
115V
FR

Zimní pneumatiky Vredestein Wintrac Pro nedělají žádné ústupky, co se týče výkonu a nabízí maximální přilnavost při zatáčení, mají krátkou brzdnou dráhu na mokrých silnicích a skvělý handling i ve...
Více informací

Zimní -33%
Wintrac Pro

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -33%

Zimní pneumatiky Vredestein Wintrac Pro nedělají žádné ústupky, co se týče výkonu a nabízí maximální přilnavost při zatáčení, mají krátkou brzdnou dráhu na mokrých silnicích a skvělý handling i ve vysokých rychlostech. Horizontální lamely ve střední oblasti pro maximální brzdění a zrychlení. Pneumatiky Vredestein Wintrac Pro jsou odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Navíc díky nízkému valivému odporu dochází k výrazné úspoře paliva a nízkému opotřebení samotné pneumatiky.

Pneumatika Wintrac Pro je k dispozici v rychlostní kategorii Y, takže je vhodná pro použití při rychlostech až do 300 km/h a hodí se pro velkou škálu velikostí. Vhodné pro osobní vozidla a SUV. Pryskyřice v kombinaci s vysokým obsahem oxidu křemičitého v běhounu zlepšuje manipulaci a brzdění na mokru, sněhu a ledu. Maximální přilnavost při zatáčení pneumatiky Vredestein Wintrac Pro, krátká brzdná dráha na mokrých cestách a výborná ovladatelnost i při vysokých rychlostech. Pneumatika v sobě spojuje atraktivní design (vytvořený ve spolupráci s Giugiarem) a pokročilou technologii. Ostré úhlové středové drážky a ramenní klouby optimalizují ovládání na sněhu. Pneumatika vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Kulatá stopa vytváří přímou reakci řízení a harmonické chování v zatáčkách.

Holandský producent pneumatik Vredestein ve spojení s italským designérským studiem Giugiaro Design navrhuje a produkuje pneumatiky prioritně stavěné pro sportovní vozidla, osobní automobily, jízdní kola a motocykly. Speciálně navržené série se zaměřují na zemědělské a průmyslové stroje. Emile Louis Constant Schiff se v roce 1908 postaral o založení gumárenského podniku v Nizozemsku. I přes ne vždy příznivému vývoji událostí společnost Vredestein Tire BV dokázala vstát i doslova z popela a přežila do současnosti. Spolupráce s italským designérským studiem Giugiaro Design navázána v roce 1990 posunula brand opět mílovými kroky vpřed. Do vývoje, marketingu a prodeje investuje značka Vredestein značné úsilí i prostředky, díky čemuž si excelentní vlastnosti jejich pneumatik lze užívat i vy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru