Vážení zákazníci, vlivem sezónního vytížení může u našich dopravců docházet ke zpoždění dodání Vaší objednávky. Prosíme Vás o shovívavost a pochopení. Všichni dělají maximum. Děkujeme.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Nokian HKPL C3

Rozměry
Šířka
225
Profil
65
Průměr
R16
112/110R
C

Tyto pneumatiky jsou novinkou zimní sezóny 2015/2016 pro lehké dodávkové a nákladní vozy určené převážně do podhorských a horských oblastí a vyznačují se velmi bezpečnou jízdou a přesným ovládáním i...
Více informací

Zimní
HKPL C3

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní

Tyto pneumatiky jsou novinkou zimní sezóny 2015/2016 pro lehké dodávkové a nákladní vozy určené převážně do podhorských a horských oblastí a vyznačují se velmi bezpečnou jízdou a přesným ovládáním i při plném naložení. Pneumatika Nokian HKPL C3 má vynikající jízdní vlastnosti na sněhu i rozbředlém sněhu a vynikající samočistící schopnosti. Pneu je možno ohrotovat, což ještě vylepší vlastnosti pneumatik.

Doposud nepoznaná odolnost. Aramidem zesílené bočnice pro extrémní odolnost. Bezstarostná jízda v severské zimě, severský komfort a stabilita. Maximální požitek z jízdy. Stejný materiál je znám z leteckého a zbrojního průmyslu. Severská zimní pneumatika Nokian Hakkapeliitta R3 SUV je vyvinutá pro vysokovýkonné sportovní užitkové vozy, která nabízí požitek z jízdy a tolik potřebnou jízdní stabilitu. Oficiálně schváleno pro použití v zimě. Nehrotovaná pneumatika Nokian Hakkapeliitta R3 SUV je vybavena aramidovými bočnicemi, které ji chrání před průpichy a průrazy a zaručují tak vetší odolnost a bezstarostnou jízdu. Vícehranné sněhové drápy umístěné mezi bloky pryže na běhounu a ramenou zvyšují přilnavost na ledu a sněhu, především při brzdění a akceleraci. Jedinečná přilnavost a stabilní ovladatelnost na ledu a sněhu. Jedinečná pevnost, technologie aramidových bočnic Nokian Tyres. Pryžový materiál bočnic obsahuje extrémně trvanlivá aramidová střižová vlákna a je mimořádně odolný vůči opotřebení a proříznutí. Různé lamely se pružně uzpůsobují všem změnám počasí a zajišťují tak nepřetržitou přilnavost, řízení pod kontrolou a tichou jízdu.

Pneumatika Nokian Hakkapeliitta R3 SUV doporučujeme rovněž pro elektrické a hybridní vozy! Technologie aramidových bočnic Nokian Tyres. Díky aramidovým vláknům je bočnice velice pevná a tím lépe odolává nárazům a tlaku na okraj ráfku. Výjimečná zimní přilnavost, pohodlnější ovladatelnost, vynikající přilnavost na ledu a sněhu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru