Vážení zákazníci, v pátek 3.12. bude naše prodejna v Opavě z technických důvodů otevřena pouze do 14 hodin. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Nokian Snowproof C

Rozměry
Šířka
235
Profil
60
Průměr
R17
117R
C

S hodnocením A v přilnavosti na mokru se řadí mezi nejlépe hodnocené pneumatiky, které jsou na trhu aktuálně k dispozici. Profil pláště pneumatiky s plochým nárazníkem snižuje možnosti vzniku smyku....
Více informací

Zimní -42%
Snowproof C

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Zimní -42%

S hodnocením A v přilnavosti na mokru se řadí mezi nejlépe hodnocené pneumatiky, které jsou na trhu aktuálně k dispozici. Profil pláště pneumatiky s plochým nárazníkem snižuje možnosti vzniku smyku. Diagonální ramenní drážky odvádějí vodu a rozježděný sníh z místa kontaktu pneumatiky Nokian Snowproof C s vozovkou a zlepšují tak brzdné a záběrové vlastnosti. Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky: Bezpečná a stabilní ve všech zimních podmínkách, včetně čerstvého a rozbředlého sněhu, vynikající životnost, větší kilometrový výkon a maximální odolnost, větší jízdní komfort a snížená hlučnost a patentovaná technologie aramidových bočnic. Pneumatika Nokian Snowproof C vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Pneumatika Nokian Snowproof C je i při narůstajícím počtu ujetých kilometrů odolná vůči vysokému zatížení a opotřebení a zaručuje tak vynikající kilometrovou životnost. Robustní ramenní bloky a kompaktní bloková struktura ve středové sekci pneumatiky Nokian Snowproof C dezénu zlepšují směrovou stabilitu i při zatáčení na mokré vozovce. Nová Nokian Snowproof C je bezpečná a spolehlivá zimní pneumatika určená speciálně pro užitková vozidla s vyšší hmotností. Koncept Alpine Sense Grip nabízí kombinaci prvotřídní přilnavosti a zároveň předvídatelných a vyvážených jízdních reakcí pneumatiky Nokian Snowproof C na sněhu, sněhové břečce a mokru. Skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Nová Nokian Snowproof C je bezpečná a spolehlivá zimní pneumatika Nokian Snowproof C určená speciálně pro užitková vozidla s vyšší hmotností. Pneumatika Nokian Snowproof C vyniká především svou bezpečností v zimních podmínkách, komfortem a odolností. Díky vynikající přilnavosti na čerstvém i rozbředlém sněhu a za deště zaručuje pneumatika Nokian Snowproof C vyspělou bezpečnost při každodenních jízdách. Pneumatika Nokian Snowproof C zajišťuje vyspělou bezpečnost při každodenních jízdách a zaručuje vynikající zimní přilnavost na čerstvém i rozbředlém sněhu a za deště. Inovativní dezén udrží auto ve správné stopě i na kluzkém povrchu. Pneumatika Nokian Snowproof C byla vyvinuta tak, aby i při narůstajícím počtu ujetých kilometrů byla odolná vůči vysokému zatížení a opotřebení a zaručovala tak vynikající kilometrovou životnost.

Nokian se stal specialistou a odborníkem na zimní pneumatiky hlavně díky svým dlouholetým zkušenostem s tvrdou severskou zimou. Firma Nokian jako první uvedla na trh zimní pneumatiku s hodnotami AA ve spotřebě paliva a přilnavosti na mokré vozovce. Pneumatiky Nokian se vyrábí pro osobní vozy, lehká nákladní auta i stroje. Díky testům pneumatik v extrémních podmínkách je o společnosti Nokian známo, že je specialistou na pneumatiky do náročného prostředí. Zaměřují se na jízdu v extrémních podmínkách napříč všemi ročními obdobími a také jejich letní pneumatiky pravidelně vyhrávají testy. Nokian patří mezi pár výrobců, kteří vyrábějí nahrotované gumy pro zimní provoz. Další centrum má v jižním Finsku, kde pro změnu testuje pneumatiky určené pro letní provoz. Pokud jezdíte často horskými oblastmi, pak jsou pro vás pneumatiky Nokian tou nejlepší volbou. Na severu Finska za polárním kruhem si postavil moderní testovací centrum, kde probíhají testy nejnovějších pneumatik v drsných přírodních podmínkách.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru