Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

sněhové řetězy Pewag RSM 80A V Servomatik SUV

Rozměry: 235/65/18, 235/70/17, 245/60/18, 255/45/20, 255/60/17, 255/65/16, 265/70/15, 7.5/-/16

Inovativní starwave® profil pro lepší záběr. Sněhové řetězy Pewag RSM 80A V Servomatik SUV jsou rovněž vhodné pro automobily s předním náhonem. Ideální jsou pro použití k jízdě ve městě....
Více informací

-26%
RSM 80A V Servomatik SUV
12 174 Kč 8 981 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné
-26%

Inovativní starwave® profil pro lepší záběr. Sněhové řetězy Pewag RSM 80A V Servomatik SUV jsou rovněž vhodné pro automobily s předním náhonem. Ideální jsou pro použití k jízdě ve městě. Kompatibilní se systémy ABS/ESP. Pewag RSM 80A V Servomatik SUV jsou inovativní sněhové řetězy s pevným kruhem pro automobily s náhonem zadních kol s minimálním místem v podběhu. Pewag RSM 80A V Servomatik SUV je inovativní sněhový řetěz s pevným kruhem, obzvláště doporučený pro automobily s náhonem zadních kol s minimálním místem v podběhu. Ochrana proti poškrábání Al disků. Obzvláště doporučený pro auta s náhonem zadních kol s minimem místa v podběhu. Rychlou a bezpečnou montáž zajišťuje utahovací systém s okénkem, které ukazuje správné dopnutí řetězu.

Sněhové řetezy Pewag RSM 80A V Servomatik SUV jsou optimální pro jízdu ve městě. Patentovaný samodotahovací systém s pewag servo ráčnou. Rychlá a bezpečná montáž: utahovací systém s okénkem, které ukazuje správné dopnutí řetězu.. Ukazatel správné montáže zajišťuje bezpečné upnutí řetězu. Pewag RSM 80A V Servomatik SUV je inovativní sněhový řetěz speciálně pro vozy SUV. Obzvláště doporučený pro auta s náhonem zadních kol s minimem místa v podběhu. Vhodné pro vozidla s předním pohonem. Žádné upínací součásti, žádné jistící háky. Sněhové řetezy Pewag RSM 80A V Servomatik SUV se vyznačují bezpečnou montáží bez jistících háčků s automatickým dotahováním. Průměr článku 9 mm.

Řetězy Pewag zaručují maximální bezpečí a komfort za každého počasí, a tím vám zajistí bezpečnou cestu. Lepší záběr na sněhu a ledu zvyšuje trakci a zkracuje brzdnou dráhu. Řetězy pewag mohou být použity nejenom v zimních podmínkách. Záběrové řetězy mohou být použity také v blátě, suti a písku: dokonce i v drsném terénu se mohou vojenské a záchranné týmy spolehnout na prověřenou kvalitu pewag sněhových řetězů.

Pohodovou cestu vám zajistí kvalitní příslušenství. Nezapomeňte také pravidelně kontrolovat stav tlaku v pneumatikách – používejte senzory na to určené. Díky tomu můžete zlepšit jízdní vlastnosti a samozřejmě také snížit spotřebu.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru