Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone

Pneumatiky Bridgestone řady Potenza.

Tyto pneumatiky spojují prvotřídní výkon na suchu, skvělou ovladatelnost, držení stopy a bezpečnost na mokru, ale i pohodlnou jízdu se sníženou hladinou hluku.

Pneumatiky Bridgestone Potenza F1

Dodávány vítězům poháru jezdců i poháru konstruktérů šampionátu F1 v letech 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 a 2003.
šest let po sobě Bridgestone drží pozici na vrcholu světových požadavků motoristického sportu, kterou zaručuje vyspělá technologie pneumatik Bridgestone.

ORIGINÁLNÍ VÝBAVA

Koncern Bridgestone má stabilně rostoucí podíl v oblasti originální výbavy díky svým špičkovým výkonům. Uzavírá stále nové a exkluzivní smlouvy s těmi největšími výrobci automobilů. Zástupci z řad smluvních partnerů jsou např. Ferrari, BMW, Audi, Daimler-Chrysler. Jsme velice hrdí, že náš nový typ pneumatik Potenza RE050, kterým jsou vybaveny vozy Ferrari Enzo, nastolil novou úroveň výbavy supersportovních vozů. Zároveň je však pro nás důležité, aby byl tento typ použitelný i pro běžné osobní vozy, jakými jsou například Volkswagen Polo nebo Peugeot 307. Naším úsilím a cílem je vybavit co nejvíce vozů – od těch supersportovních až po ty běžné – pneumatikami Bridgestone ještě před opuštěním výrobní linky.
Pneumatiky Bridgestone

ZACHOVÁNí MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOSTI PNEUMATIKY I PO JEJÍM POŠKOZENÍ

Společnost Bridgestone je průkopníkem ve vývoji a výrobě pneumatik schopných dojezdu i po poškození, tzv. technologie “Run flat”. Tyto pneumatiky bezpečně fungují až do navržené nouzové rychlosti a vzdálenosti i po ztrátě tlaku vzduchu. Vedle zvýšené bezpečnosti šetří hmotnost a palivo, protože tak eliminují potřebu vozit s sebou náhradní kolo. Bridgestone dodává tyto pneumatiky do automobilek, a to zejména pro výkonné sportovní vozy, stylové osobní coupé, minivozy se sníženou spotřebou paliva a pro speciální vozy určené k přepravě fyzicky postižených osob.
Pneumatiky RFT lze namontovat na standardní ráfky. Tyto pneumatiky mají vyztužené bočnice, které zajišťují funkčnost pneumatik i při ztrátě správného tlaku pneumatiky.
Pneumatiky Bridgestone

BRIDGESTONE TURANZA

Pneumatiky řady Turanza společnosti Bridgestone jsou navržený tak, aby doplnily sílu a komfort výkonných limuzín, kombi a rodinných vozů při dlouhých cestách.

Tyto pneumatiky jsou kombinací excelentního záběru a ovladatelnosti na mokrém povrchu spolu s plynulou, komfortní jízdou a nízkou hlučností.

BRIDGESTONE B-330 EVO

Tyto vysoce kvalitní pneumatiky poskytují spolehlivé jízdní vlastnosti pro menší vozy nižší a střední třídy.

Jsou přímo vyvinuty pro zlepšení ovladatelnosti, komfortu, přilnavosti na mokru a prodloužení životnosti.

 

TECHNOLOGIE VÍTĚZŮ

Pneumatiky Bridgestone

ASYMETRICKÝ DESIGN BĚHOUNU
Vnější část dezénu má odlišnou koncepci než část vnitřní. Optimální konfigurace pro vyvážené jízdní vlastnosti za mokra i na suchu. Velkoplošné a tuhé bloky na vnější části pro suche povrchy a širší příčné kanály pro odvod vody na vnitřní části běhounu.

Pneumatiky Bridgestone

DVOUVRSTVÝ BĚHOUN
Spodní běhounová vrstva s větší přilnavostí, která je aktivována opotřebením pneumatiky, zajišťuje stály výkon na mokru po celou dobu životnosti pneu.

Pneumatiky Bridgestone

 

FLAT FORCE BLOCK
Vylepšený design bloků přináší rovnoměrný kontakt s povrchem
a následně plynulejší jízdu.

Pneumatiky Bridgestone

HYDRO EVACUATION SURFACE
Společnost Bridgestorie adaptovala technologii H.E.S. (Hydro Evacuation Surface), původně vyvinutou N.A.S.A, tak aby redukovala odpor vody podél stěn drážky a poskytovala její plynulé a efektivnější odvádění.

Pneumatiky Bridgestone

RUN FLAT TECHNOLOGY
Pneumatiky, které mohou být montovány na běžné ráfky a jež mají speciálně zesílené bočnice, aby unesly hmotnost vozidla i v případě ztráty tlaku následkem průrazu.

Pneumatiky Bridgestone

REDUKCE HLUČNOSTI
Pokud lze zdroje hluku identifikovat, mohou být naladěny na nejnižší možnou úroveň hlučnosti dezénu.

Pneumatiky Bridgestone

SILIKA
Silikou posílená směs běhounu zvyšuje přilnavost, záběr na mokru a za nízkých teplot a zároveň snižuje valivý odpor.

Pneumatiky Bridgestone

SUPER E.P. COMPOUND
Nová zdokonalená směs, která brání tvrdnutí pryže vlivem vysychání. Poskytuje daleko vyrovnanější výkony na mokru.

Pneumatiky Bridgestone

UZAVŘENÉ RAMENNÍ ŽEBRO
Snižuje hlučnost a zvyšuje komfort jízdy omezením vzniku pilovitého
opotřebení ramen. širší drážka zajišťuje dokonalejší odvod vody.

 

Nahoru