Potřebujete poradit?
Telefon +420 731 471 490

Autoservis a motoservis Opava

Kontakt na servis : 731 471 490

Prohlédněte si video z našeho autoservisu

Nabízíme tyto služby:

GEOMETRIE HUNTER WINALIGN – rychlá, přesná, inovativní

Špičkový kamerový 3D systém HawkEye se dvěma digitálními kamerami s vysokým rozlišením.
Kompletní proces kontroly seřízení přibližně za 1 minutu! Šetříme váš čas i peníze.

3D Geometrie

Servis klimatizací

Pro dokonalejší čištění celého systému ventilace vozidla používáme přípravky, které zabraňují šíření mikroorganizmů v klimatizaci, odstraňují nepříjemné zápachy a generují ozón. Málokdo si uvědomuje, jak důležitá je pravidelná údržba autoklimatizací.

  • Zdravější prostředí bez bakterií a plísní vevnitř auta
  • Vyšší výkon a efektivita klimatizace
  • Čistý vzduch v autě bez zápachu

Čištění klimatizací

Olejový servis

V našem servisu Vám zabezpečíme pravidelnou výměnu olejů a filtrů renomovaných výrobců a značek.

Olejový servis

Brzdy, výfuky a tlumiče

Provádíme výměnu brzdových desek a kotoučů, jejich čištění a nastavení. Komponenty nabízíme od předních kvalitních výrobců. Brzdové segmenty ATE, Bosch, TRW, Brembo, ABS aj. V rámci našeho servisu Vám vyměníme výfuky, díly nápravy a pružení.

Brzdy

Diagnostika

Špičkové diagnostické zařízení pro identifi kaci poruch na většinu aut prodávaných v Evropě. Můžeme provádět kontrolu, diagnostiku, vyhledávaní a odstraňování závad u elektronických systémů řízených moderními zážehovými a vznětovými motory, ABS/ASR, ESP, airbagů, systémů přístrojových desek, řízení automatických převodovek a celou řadu dalších systémů komfortu a bezpečnosti.

Diagnostika

Příprava k STK

Nabízíme našim zákazníkům přípravu k STK a samotnou STK. Naše činnost zahrnuje kontrolu vozidla před STK, odstranění závad a samotnou STK.

Příprava k STK

Čelní skla, opravy a výměny

Oprava nebo zacelení je alternativou k celkové demontáži a výměně autoskel. Naše práce spočívá v tom, že opravíme prasklinu za pomoci odsání vzduch z dutiny praskliny a prostor nahradíme speciální látkou, která má index lomu světla stejný jako sklo. Opravou dojde k obnovení původní pevnosti a stability autoskla a zároveň k významnému zlepšení optických vlastností v místě původního poškození. 80 % prasklin vzniklých od létajícího kamení je technicky opravitelných za předpokladu, že prasklina nekončí v okraji skla.

Oprava skel

Ostatní opravy

  • Opravy motorů
  • Opravy spojky
  • Opravy rozvodů
  • Kontroly světlometů, výměny žárovek
  • Kontroly baterií a výměny
  • Opravy tlumičů
  • Systém kontroly tlaku v pneumatikách – TPMS aj.

Ostatní opravy

Opravy motocyklů

Nabízíme drobné a střední opravy motocyklů jako jsou např. výměny brzdových desek, kotoučů, výměny olejů a dalších kapalin, opravy motorů a spojek, synchronizace karburátorů, výměny ložisek, výměny a opravy tlumičů aj.

Motoservis

Nahoru