Vážení zákazníci, v pátek 21.6. máme zavřeno z provozních důvodů. Objednávky budou expedovány následující pracovní den, tedy v pondělí 24.6. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Časté dotazy našich zákazníků

Kdy bude zásilka doručena ?

Pokud je zboží dostupné na centrálním skladu nebo na naší pobočce, bude zboží odesláno mezi 7-16 hodinou a k zákazníkovi doručeno následující pracovní den. Je-li objednávka přijata po 16 hodině, je skladové zboží odesíláno až následující pracovní den. Je-li zboží dostupné na našem vzdáleném skladu, bude doručeno do 2-5 dnů. Pakliže zboží není momentálně dostupné na žádném z našich skladů a lze jej objednat, bude k zákazníkovi doručeno maximálně do 7 pracovních dnů ode dne přijetí objednávky.

Volá řidič přepravní služby předem ?

Ano. Každý řidič našeho přepravce má na doručované zásilce telefonní číslo zákazníka a před doručením zásilky by mu měl zavolat. V případě zdržení dodávky je zákazník rovněž informován telefonicky našimi operátory.

Jaká je dostupnost pneumatik ?

Stavy našich skladů jsou aktualizovány několikrát denně. Využíváme nejen kapacit našeho centrálního skladu, skladů na našich pobočkách, ale také výhradních online skladů a dostupností výrobců. Díky tomu je množství dostupného zboží opravdu obrovské. Online dostupnosti našeho zboží si prověřte přímo v našem e-shopu.

Jsou uvedené ceny včetně DPH ?

Ano. Veškeré ceny uváděné v našem e-shopu jsou včetně DPH.

Kolik stojí dopravné ?

Cena dopravného je variabilní. Závisí na množství a druhu zboží, které je vloženo v košíku. Pokud se chcete o výpočtu dopravného dozvědět více, podívejte se do našich obchodních podmínek do odstavce “Doprava a dodací lhůty”.

Nahoru