Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

AZ Pneu doporučuje

Novinky pro motoristy

Jsme certifikovaný prodejce

Proč AZ Pneu

Moto-pneumatiky

Jsme moc rádi že své pneumatiky vybíráte právě u nás. Dobře děláte! Najdete u nás rozsáhlý výběr kvalitních moto-pneumatik které pravidelně bodují v náročných testech.

To správné pneu pro svůj stroj si u nás snadno vyberete pomocí přehledného konfigurátoru. Nejprve zadejte hodnoty, jako je šířka, profil a průměr pneumatiky. Volba těchto parametrů je klíčová pro správné fungování pneumatiky vzhledem k typu motorky, preferovanému povrchu a stylu jízdy.

Dále můžete pneumatiky vybírat podle výrobce, přesného názvu a podle typu vašeho motocyklu. Závodní motorka si žádá jiný přístup než terénní motocykl či moped do města.

Vyfiltrovat si můžete i pneumatiky, na které se vztahuje výhodná cenová akce, snadno tak u AZ Pneu nakoupíte za ty nejlepší ceny!

Pokud si nejste jistí některou z hodnot, ozvěte se nám, rádi vám poradíme. Užitečné rady a tipy najdete také v našem průvodci pro motoristy.

PNEUMATIKY OD A DO Z

AZ sklad

O pneumatikách víme vše. A nejen o nich. Obujete u nás své osobní auto, off-road, užitkové vozidlo i motocykl. Vybírat můžete z více než 30 renomovaných značek.

Najdete u nás také alu kola či plechová kola od 25 různých výrobců. Rádi vám vaše pneu a disky pomůžeme vybrat a zkompletujeme je.

Samozřejmostí je praktické příslušenství, jako jsou řetězy, poklice, duše, servisní sady či autodoplňky.

Podělíme se s vámi o cenné rady, novinky a testy produktů v češtině. Sledujte náš web a nepřijdete o výhodné cenové akce, slevy a soutěže.

Máme-li objednané zboží skladem, přivezeme vám ho do 24 hodin. U každého produktu najdete informaci o jeho aktuální dostupnosti.

A co bychom to byli za obchod s pneumatikami, kdybychom neměli vlastní pneuservis? Přezujeme vaše auto i motocykl s rychlostí blesku, rezervujte si vlastní termín!

Naše jméno nelže. Na trhu úspěšně působíme od roku 2003 a za tu dobu jsme již obsloužili celé tisícovky spokojených zákazníků. Schválně se podívejte na jejich reference.

Nahoru