Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Yokohama Van AS RY 61

Rozměry
Šířka
215
Profil
70
Průměr
R15
109/107R
C

Inovativní dezén udrží auto ve správné stopě i na kluzkém povrchu. Robustní ramenní bloky a kompaktní bloková struktura ve středové sekci pneumatiky Yokohama Van AS RY 61 dezénu zlepšují směrovou...
Více informací

Celoroční
Van AS RY 61
Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Celoroční

Inovativní dezén udrží auto ve správné stopě i na kluzkém povrchu. Robustní ramenní bloky a kompaktní bloková struktura ve středové sekci pneumatiky Yokohama Van AS RY 61 dezénu zlepšují směrovou stabilitu i při zatáčení na mokré vozovce. Velké množství křemíku ve směsi způsobuje, že pneumatika Yokohama Van AS RY 61 nabízí imponující výkony na mokrém povrchu, navíc je speciálně konstrukce boční stěny chráněna před prasknutím. Potenciál k úsporám paliva jako výsledek sníženého valivého odporu pneumatik Yokohama Van AS RY 61. Yokohama BluEarth VAN All Season RY61 zvládá cestování v mrazech díky odolným lamelám v bocích, tato efektivní řešení se odráží od získaného označení 3PMSF, alpského certifikátu. Diagonální ramenní drážky odvádějí vodu a rozježděný sníh z místa kontaktu pneumatiky Yokohama Van AS RY 61 s vozovkou a zlepšují tak brzdné a záběrové vlastnosti. Pneumatika Yokohama Van AS RY 61 dokonale zvládá všechny podmínky na silnici během celého roku. Model pneumatiky Yokohama Van AS RY 61 je vybaven dezénem s typickým vzorem Triple WD Groove, ten spojuje dvě jednoduché boční drážky odpovídající za odvádění vody s linií "cik cak" ve střední části - to zajišťuje přilnavost na sněhu. Yokohama BluEarth VAN All Season RY61 je celoroční pneumatika vyráběná známým japonským producentem, jedním z gigantů v branži. Krátká brzdná dráha a optimální trakce na sněhem pokrytých vozovkách. Moderní konstrukce dezénu, vynikající jízdní vlastnosti pneumatiky Yokohama Van AS RY 61 v zimních podmínkách a vysoký kilometrový výkon.. Za pozornost stojí gumová směs využitá ve výrobě, jde o spojení tří různých polymerů, křemíku a karbonu, takové složení garantuje odolnost dezénu, rovnoměrné sjíždění a lepší ochranu před mechanickým poškozením. Na základě výsledků testování byla pneumatika Yokohama Van AS RY 61 vyhodnocena jako bezpečná během náročných zimních podmínek. Protože se jedná o celoroční model, není třeba si dělat starosti se sezónní výměnou. Profil pláště pneumatiky s plochým nárazníkem snižuje možnosti vzniku smyku. Přesazené bloky dezénu spolu s průběžným středovým žebrem redukuje hluk pneumatik Yokohama Van AS RY 61 i při jízdě na suché vozovce. Pneumatiky jsou určeny do dodávek a patří do třídy premium, to znamená, že cílovou skupinou jsou řidiči hledající stoprocentně spolehlivé pneumatiky.

Pneumatiky Yokohama mají dlouhodobou tradici a vyznačují se opravdu velmi vysokou úrovní technologie výroby, komfortu, výdrže a samozřejmě kvalitou. U pneumatik Yokohama je vidět japonská preciznost, vysoká technologická úroveň, velmi zajímavý design napříč celou škálou vyráběných dezénů. Pneumatiky se podrobují náročným testům na nejtvrdších závodních drahách světa. Vývojáři společnosti Yokohama například ve směsi použili neobvyklou substanci, kterou není nic jiného než pomerančový olej, který poskytuje výbornou pružnost i za nízkých teplot, což je pro zimní pneu důležitá vlastnost. Přestože Yokohama nemá takové jméno jako ostatní prémioví výrobci pneu, vyrábí pneumatiky se špičkovými jízdními vlastnostmi, které se řadí mezi absolutní elitu. Yokohama vyvíjí vlastní pneu technologie ve výzkumných laboratořích v Japonsku. V motoristickém sportu se pneumatiky Yokohama těší velké úctě.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru