Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

Pirelli PZero System Asimm.

Rozměry
Šířka
345
Profil
35
Průměr
R15
95Y

PZero System je první pneumatika na světě, která individuálně spojuje přímou a asymetrickou vysoce výkonnou pneumatiku. Je určena pro použití v tandemu nebo odděleně podle typu automobilu, podmínek užití a...
Více informací

Letní -56%
PZero System Asimm.

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -56%

PZero System je první pneumatika na světě, která individuálně spojuje přímou a asymetrickou vysoce výkonnou pneumatiku. Je určena pro použití v tandemu nebo odděleně podle typu automobilu, podmínek užití a stylu řízení. Její závodní konstrukce nabízí vynikající torzní pevnost, přilnavost a reakce řízení pod tlakem. Dezén pneumatik Asimmetrico : Asymetrický vzorek dezénu v sobě zahrnuje základní blok vnitřní části, středová část se dvěmi nepřerušovanými žebrováními a polohladkou vnější část. Direzionale : Přímý vzorek řeší problém přilnavosti za mokra a akvaplaningu u výkonných automobilů, jejichž přední pneumatiky mají široké bloky. PZero Direzionale maximalizuje odvod vody a zanechává suchý povrch pro zadní Asimmetrico.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru