Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-univerzální
    Zesílená

Kumho Road Adventure AT61

Rozměry
104S

Letní pneumatika Kumho Road Venture AT61 je ideální volbou pro moderní SUV, 4x4 a off-road automobily, poskytující vyvážený výkon a vynikající jízdní vlastnosti na silnici i v náročném terénu. Nová...
Více informací

Letní -40%
Road Adventure AT61

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -40%

Letní pneumatika Kumho Road Venture AT61 je ideální volbou pro moderní SUV, 4x4 a off-road automobily, poskytující vyvážený výkon a vynikající jízdní vlastnosti na silnici i v náročném terénu. Nová generace terénní pneumatiky Road Venture AT61 přináší výborný kilometrový nájezd a dynamickou ovladatelnost, což je zásadní pro spolehlivý výkon v různorodých podmínkách. Dezén pneumatiky Road Venture AT61 je navržen tak, aby poskytoval vynikající samočistící schopnosti a spolehlivou přilnavost. Optimalizovaný tvar bloků přispívá k efektivnímu odvodnění a samočištění, což je klíčové pro bezpečnou jízdu na náročných terénních cestách. Klikaté drážky zajistí spolehlivou přilnavost a hladké, pohodlné řízení jak na suchých, tak i mokrých površích.

Pneumatika Kumho Road Venture AT61 vyniká mimořádným handlingem, což znamená, že řidiči mohou očekávat pohodlnou a stabilní jízdu, a to i při vyšších rychlostech. Díky extra pevným bočnicím, které chrání pneumatiku před poškozením, je Road Venture AT61 odolná a spolehlivá v náročných terénních podmínkách. Pneumatika Kumho Road Venture AT61 je vyrobena s použitím speciální směsi gumy a dezénu s velkými bloky, což zajišťuje výbornou trakci a přilnavost na suchých i mokrých silnicích. Kumho Road Venture AT61 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pneumatiku s vynikajícím výkonem na silnici a zároveň dostatečnou trakcí a ovladatelností mimo ni.

Kumho je jihokorejská společnost vyrábějící pneumatiky založená v roce 1960. Je jednou z 10 největších společností vyrábějících pneumatiky na světě a dodává pneumatiky pro prvovýbavu pro různé automobilky, včetně Hyundai, Kia a SsangYong. Kumho nabízí širokou škálu pneumatik pro osobní vozy, nákladní vozy, SUV a autobusy. Společnost je známá svými vysoce kvalitními pneumatikami a konkurenceschopnými cenami. Mezi nejoblíbenější pneumatiky Kumho patří: Vysoce výkonná letní pneumatika pro osobní vozy Ecsta PS71, celoroční pneumatika pro osobní vozy Solus HA31, letní pneumatika pro SUV a lehké nákladní vozy Crugen HP91, zimní pneumatika pro osobní vozy WinterCraft WP71. Společnost Kumho se zavázala vyrábět vysoce kvalitní pneumatiky, které jsou bezpečné a spolehlivé. Společnost má také silný závazek k ochraně životního prostředí a používá ve svých pneumatikách řadu recyklovaných materiálů. Pneumatiky Kumho jsou dobrou volbou pro řidiče, kteří hledají vysoce kvalitní, cenově dostupné pneumatiky. Společnost nabízí širokou škálu pneumatik pro různé typy vozidel a jízdních podmínek. Kumho je dlouholetým dodavatelem pneu pro domácí výrobce vozidel Hyundai, KIA, Daewoo a v Evropě spolupracuje se značkami Mercedes Benz, Smart,VW, BMW, Mitsubishi. Na americkém kontinentě Ford, Chrysler, Hyundai, GM a na asijském trhu Renault, Peugeot a Citroen. Nově se montují pneumatiky Kumho na VW Polo. Kontrakt s koncernem VW po sérii náročných testů, které Volkswagen uskutečnil na testovacích tratích Continentalu v Německu, americkém Texasu a Mexiku. Kumho, jako jeden z mála výrobců zvládá technologii výroby leteckých pneumatik, a to jak pro stíhací stroje F 16, tak i pro Boeingy 747.

Nový EU štítek

EU
Kumho
/ R 104S
D
D
72 dB

Nové nařízení EU zavádí požadavky na označování pneumatik týkající se zobrazení informací o spotřebě paliva (valivém odporu), přilnavosti za mokra a vnějším hluku z pneumatik. Cílem je zvýšit bezpečnost a účinnost silniční dopravy propagováním palivově úsporných a bezpečných pneumatik s nízkou hladinou hluku. Na štítku obecně platí, že třída A je nejlepší, třída E je nejhorší.

Spotřeba paliva spojená s valivým odporem pneumatiky

Valivý odpor je síla působící proti směru jízdy při točení pneumatiky. Vzhledem k tomu, že pneumatiky přispívají z 20% k celkové spotřebě paliva u osobních aut a až z 35% u nákladních, je důležité dosáhnout nízkých hodnot valivého odporu.

Bezpečnost související s přilnavostí za mokra

Přilnavost za mokra je jedna z nejdůležitějších bezpečnostních vlastností pneumatiky. Skvělá přilnavost za mokra znamená kratší brzdnou dráhu při jízdě v deštivém počasí.

Vnější hluk (v decibelech)

Hluk způsobený dopravou je důležitý v otázce ochrany životního prostředí a závisí na několika faktorech, jakými například jsou: intenzita dopravy, typ vozidla, styl jízdy a vzájemné působení pneumatiky a vozovky. Hodnota uvedená na etiketě není interní hodnota, kterou řidič bude vnímat při jízdě, ale externí hodnota, která přispívá k akustickému znečištění.

  • Sytě vysvícené písmeno A - nejnižší třída hlučnosti (nejtišší pneu).
  • Sytě vysvícené písmeno B - střední třída hlučnosti (hlučnější pneu).
  • Sytě vysvícené písmeno C - nejvyšší třída hlučnosti (velmi hlučná pneu).

Přilnavost na sněhu

Tento symbol je uváděn převážně na zimních či celoročních pneumatikách. Pneumatiky s tímto symbolem na štítku mají velmi dobrou přilnavost na sněhu. Uspějí i v náročných zimních podmínkách.

Přilnavost na ledu

Tento symbol je uváděn převážně na zimních či celoročních pneumatikách. Pneumatiky s tímto symbolem na štítku mají velmi dobrou přilnavost na zledovatělých plochách či vozovkách. Uspějí i v náročných zimních podmínkách.

Nahoru