Vážení zákazníci, Kvůli velkému sezónnímu vytížení našich dopravců může docházet ke zpoždění Vašich zásilek, za což se Vám omlouváme. Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-těžký terén

Nexen Roadian MTX RM7

Rozměry
Šířka
37
Profil
12.5
Průměr
R17
121Q

Pneumatika Roadian MTX má standardní 3vrstvý design a vysoký zátěžový index, díky čemuž je extrémně vhodná do těžkých nákladních vozidel. Prémiové pouzdro maximalizuje zatížení a tažné schopnosti bez obětování terénní...
Více informací

Letní -50%
Roadian MTX RM7
10 436 Kč 5 200 Kč Cena s DPH Momentálně nedostupné

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -50%

Pneumatika Roadian MTX má standardní 3vrstvý design a vysoký zátěžový index, díky čemuž je extrémně vhodná do těžkých nákladních vozidel. Prémiové pouzdro maximalizuje zatížení a tažné schopnosti bez obětování terénní trakce nebo komfortu na silnici. Roadian MTX se vyznačuje agresivním designem, který je mimořádně univerzální pro jízdu v terénu i mimo ni.

S tak robustními vlastnostmi byste neočekávali, že Roadian MTX bude stejně tichý jako na dálnici, ale díky patentovanému designu běhounu byl hluk silnice minimalizován. Pneumatika Nexen Roadian MTX je nejmodernější bahenní terénní pneumatika, která se vyznačuje agresivním designem, který je mimořádně univerzální pro jízdu v terénu i mimo ni. Každá pneumatika se může pochlubit duálním designem bočnice, který vám umožní přizpůsobit vzhled pneumatiky na vašem vozidle.

Nexen Tire Corporation je jedním z nejvýznamnějších korejských producentů pneumatik. Společnost byla založena v roce 1942, roky výzkumu zkušeností pomohli zařadit značku Nexen mezi světové renomované společnosti. Při výrobě se využívají nejmodernější technologie. - Na základě splněných kvalitativních kritérií byly produkci pneumatik udělené certifikáty kvality (ISO 9001, QS 9000, ISO 14001), všechny produkty Nexen splňují standardy požadované pro Evropskou unii.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru