Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • SUV-silniční
    Zesílená

Nokian Powerproof SUV

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
285
Profil
45
Průměr
R19
111W

Pneumatika Nokian Powerproof SUV vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Drážky na hlavní ramenech mají na konci rozšíření, čímž se z nich stávají přepadové drážky, které vytlačují...
Více informací

Letní -44%
Powerproof SUV

Pneumatika vyrobena a schválena pro provoz v ČR a celé EU.

V 95% garantujeme stáří pneumatiky do 1 roku.

Letní -44%

Pneumatika Nokian Powerproof SUV vyniká skvělou přilnavostí za mokra, čímž pomáhá předcházet aquaplanningu. Drážky na hlavní ramenech mají na konci rozšíření, čímž se z nich stávají přepadové drážky, které vytlačují zbytkovou vodu do stran běhounu. V přilnavosti za mokra dosahuje pneumatika Nokian Powerproof SUV hodnocení A, čímž se řadí mezi nejlépe hodnocené letní pneu na trhu. Funkční molekulové řetězce a polymery vytváří hustou a pružnou síťovou strukturu, která zajišťuje lepší přilnavost a odolnost než u předchozí generace pneumatik.. Nový tvar mají i hlavní odvodové drážky, které jsou nově lichoběžníkové.

Extrémně stabilní ovladatelnost a logické reakce na pokyny řízení pneumatikám Nokian Powerproof SUV zajišťují bezstarostnost jak při změnách jízdních pruhů ve vysokých rychlostech, tak při prudkém brzdění. Vhodné pro osobní vozidla a SUV. Pneumatika má dvě zony, vnitřnu stranu, tzv bezpečnostní zonu na mokro, pneumatika drží přesnou jízdní stabilitu na mokru, odvádí vodu a drží pneumatiku ve stopě. Nový dezén nastávající generace nese název Powerproof. Podobně jako Wetproof je pneumatika zaměřená na vysokou přilnavost na mokru, odolnost vůči aquaplaningu. Pneumatika zároveň dostala zcela novou směs Dynamic grip a je to poměrně revoluční směs. Extrémně stabilní ovladatelnost a logické reakce pneumatikami Nokian Powerproof SUV na pokyny řízení zajišťují bezstarostnost jak při změnách jízdních pruhů ve vysokých rychlostech, tak při prudkém brzdění.

Bezstarostná jízda s pneumatikami Nokian Powerproof SUV i v ostrých zatáčkách. Skvěle přilne k suché i mokré vozovce a zajistí vám kratší brzdnou dráhu. Nokian Powerproof poskytuje kvalitu, umožňuje snadnou jízdu a patří do nejvyšší kategorie pneumatik pro osobní vozidla. Vnější zona pneumatik Nokian Powerproof SUV zase zajišťuje přesnou a jistou ovladatelnost v zatáčkách. Díky nízkému valivému odporu dochází k výrazné úspoře paliva a nízkému opotřebení samotné pneumatiky. Funkční molekulové řetězce a polymery vytváří hustou a pružnou síťovou strukturu, která zajišťuje lepší přilnavost a odolnost než u předchozí generace pneumatik. Nokian Powerproof poskytuje kvalitu, umožňuje snadnou jízdu a patří do nejvyšší kategorie pneumatik pro osobní vozidla.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru