Vážení zákazníci, v pátek 17.9. budeme expedovat Vaše objednávky pouze do 11:30. Také telefonické objednávky a prodejna v Opavě bude v provozu pouze do tohoto času. Internetový prodej je nepřerušen ! Děkujeme za pochopení.

Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Enduro

Bridgestone A 41

  • Přejít na testy pneumatiky
Rozměry
Šířka
120
Profil
70
Průměr
R19
60V
TL,F,G
Konstrukce: Radiální

Pneumatika Bridgestone A 41 poskytuje pocit jistoty a kontaktu, které jsou třeba ke zvládnutí většiny neuvěřitelných cest. Díky inovativnímu designu vzorku běhounu a umístěním drážek zlepšuje pneumatika A41 úroveň přilnavosti...
Více informací

-41%
A 41
-41%

Pneumatika Bridgestone A 41 poskytuje pocit jistoty a kontaktu, které jsou třeba ke zvládnutí většiny neuvěřitelných cest. Díky inovativnímu designu vzorku běhounu a umístěním drážek zlepšuje pneumatika A41 úroveň přilnavosti za všech podmínek. Robustní konstrukce pneumatiky Battlax A41 je vaší zárukou dlouhotrvajícího a konzistentního výkonu. Díky vylepšení kontaktní plochy a rozložení tlaku v kontaktní oblasti přináší A41 nejlepší vlastnosti při ovládání i pocitu z přilnutí.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru