Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční

Bridgestone BT 39 SS

Rozměry
Šířka
90
Profil
80
Průměr
-17
46S
TL,F,NU
Konstrukce: Diagonální

Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Bridgestone BT 39 SS je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec...
Více informací

BT 39 SS

Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Bridgestone BT 39 SS je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone BT 39 SS prodlužuje životnost běhounu. Dezén pneumatiky Bridgestone BT 39 SS zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone BT 39 SS snižuje spotřebu paliva. Silniční pneumatika Bridgestone BT 39 SS poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.. Silniční pneumatika Bridgestone BT 39 SS poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone BT 39 SS přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone BT 39 SS dodává excelentní přilnavost. Pneu Bridgestone BT 39 SS má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Silniční pneumatika Bridgestone BT 39 SS zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Pneumatika Bridgestone BT 39 SS je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone BT 39 SS na tvrdém povrchu.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru