Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Silniční
  • Výprodej

Bridgestone BT 45

Rozměry
Šířka
110
Profil
70
Průměr
-17
54H
TL,F,G
Počet směsí: 1 Konstrukce: Diagonální

Cestovní pneumatiky nabízené v H a V specifikacích. Podává skvělé celoroční výkony, lepší hlavně díky fantastickému jízdnímu pohodlí, dojezdu a přilnavosti na mokré vozovce, to vše díky technologii CTDM. Pneu...
Více informací

-61%
BT 45
-61%

Cestovní pneumatiky nabízené v H a V specifikacích. Podává skvělé celoroční výkony, lepší hlavně díky fantastickému jízdnímu pohodlí, dojezdu a přilnavosti na mokré vozovce, to vše díky technologii CTDM. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Pneumatika Bridgestone BT 45 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Silniční pneumatika Bridgestone BT 45 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Silniční pneumatika Bridgestone BT 45 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone BT 45 na tvrdém povrchu. Silniční pneumatika Bridgestone BT 45 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Pneu Bridgestone BT 45 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone BT 45 dodává excelentní přilnavost. Dezén pneumatiky Bridgestone BT 45 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Bridgestone BT 45 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone BT 45 snižuje spotřebu paliva. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone BT 45 prodlužuje životnost běhounu. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone BT 45 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Nahoru