Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Závodní

Bridgestone CR11

Rozměry
Šířka
110
Profil
80
Průměr
R18
TL,F
Konstrukce: Radiální

Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči...
Více informací

-36%
CR11
-36%

Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone CR11 prodlužuje životnost běhounu. Pneu Bridgestone CR11 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone CR11 na tvrdém povrchu. Silniční pneumatika Bridgestone CR11 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone CR11 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Dezén pneumatiky Bridgestone CR11 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort. Pneumatika Bridgestone CR11 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Bridgestone CR11 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Silniční pneumatika Bridgestone CR11 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone CR11 snižuje spotřebu paliva. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone CR11 dodává excelentní přilnavost. Silniční pneumatika Bridgestone CR11 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru