Potřebujete poradit?
Telefon +420 603 253 535

  • Custom
  • Zadní

Bridgestone G 722

Rozměry
Šířka
170
Profil
70
Průměr
-16
75H
TL,B,R,E
Konstrukce: Diagonální

Bridgestone G722 je v kombinaci s G721 vhodná pro cestovní motocykly, má velmi dobrý dojezd a snadné ovládání. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone G...
Více informací

-15%
G 722
-15%

Bridgestone G722 je v kombinaci s G721 vhodná pro cestovní motocykly, má velmi dobrý dojezd a snadné ovládání. Středové bloky zvyšují trakci a zároveň zajišťují klidnou jízdu pneumatik Bridgestone G 722 na tvrdém povrchu. Pneu nabízí skvělý brzdný výkon na mokré i suché vozovce. Pneumatika Bridgestone G 722 je navržena pro dlouhou životnost a pohodlnější jízdu a má navržený běhoun pro vynikající přilnavost. Bridgestone G 722 je spolehlivá pneumatika nabízející vše, co jezdec potřebuje, stabilní konstrukce poskytuje přesné ovládání a tichou jízdu. Dlouhé životnosti a vynikajících jízdních vlastností je dosaženo kombinací moderní směsi a designu vzorku.. Nízký valivý odpor pneumatiky Bridgestone G 722 snižuje spotřebu paliva. Precizní zatáčení, moderní dezén, speciální uspořádání drážek běhounu a vyvinutá kostra pneumatiky Bridgestone G 722 přináší jedinečnou jízdní stabilitu v přímém směru i při zatáčení a výkon při rychlém průjezdu zatáčkou. Silniční pneumatika Bridgestone G 722 poskytuje vysoký jízdní komfort a velmi přesné ovládání motocyklu. Silniční pneumatiky s prvotřídní stabilitou, silným záběrem, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonem. Pneu Bridgestone G 722 má zesílenou konstrukci pro lepší odolnost proti průrazu pneumatiky. Unikátní směs pneumatiky Bridgestone G 722 dodává excelentní přilnavost. Nízké opotřebení pneumatik Bridgestone G 722 prodlužuje životnost běhounu. Přesné řízení, klidná jízda a vynikající držení stopy. Silniční pneumatika Bridgestone G 722 zajišťuje vynikající trakci a kontrolu v zatáčkách a rychlých změnách směru. Pokročilá pryžová směs poskytuje větší odolnost běhounu vůči opotřebení. Silniční pneumatika Bridgestone G 722 poskytuje dobrý poměr mezi přilnavostí a výdrží pneumatiky. Silniční pneumatiky Bridgestone splňují nejpřísnější normy. Dezén pneumatiky Bridgestone G 722 zajišťuje lepší trakci, zlepšuje samočištění a maximalizuje jízdní komfort.

V rámci svého regionu provozuje Bridgestone 14 závodů pro výrobu pneumatik a souvisejících produktů, významné vývojové a výzkumné centrum a zkušební polygon. Bridgestone je největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů. Sídlo společnosti je v Praze. Bridgestone Europe má zastoupení ve více než 60 zemích s celkem více než 18 200 zaměstnanci. Bridgestone Europe se sídlem v Belgii je stoprocentní dceřinou firmou Bridgestone Corporation, největší společnosti na světě v odvětví výroby pneumatik a gumárenských produktů na světě, se sídlem v Tokiu. Prémiové pneumatiky společnosti Bridgestone Europe se prodávají na celém světě. V České republice působí Bridgestone od roku 1994 a dodává sem kompletní řadu osobních, nákladních, motocyklových, zemědělských a stavebních pneumatik značek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimní pneumatiky Bridgestone jsou ideální volbou pro bezpečnou jízdu nástrahami zimy.

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Nahoru